Případ dárkové kazety přehled

Případ dárkové kazety https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20927/pripad-darkove-kazety-20927.jpg 3 26 26

Sabina Hronová série

Detektivní příběh ze současné Prahy. Podivný případ vraždy majitelky malé drogerie sledujeme očima dvou žen - Martiny, mladé brigádnice v drogerii, a Sabiny, policejní vyšetřovatelky. Obě mladé ženy se snaží najít odpověď na otázku, proč byla oběť zastřelena a brzo zjišťují, že se v jejím okolí objevovalo množství lidí, kterým ublížila a kteří měli důvod jí nenávidět. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Případ dárkové kazety. Přihlašte se a napište ho.

jprst
09.03.2022 2 z 5

Ve srovnání s prvním dílem této série nedošlo k žádnému posunu k lepšímu, zkrátka a dobře opět jen nuda a zase nuda, tohle za přečtení nestálo a další kus z této série si už odpustím.

Kerberos
29.09.2019 3 z 5

Lepší než předchozí díl,ale na víc než tři * to nevidím.

čef
27.08.2019 4 z 5

Původně jsem chtěl napsat, že se jedná o průměrnou detektivku určenou především pro ženy. Po dočtení bych však knize přeci jen přiznal mírnou nadprůměrnost. Ne kvůli závěru, ten byl na klasickou detektivku poměrně nekorektní, ale přeci jen se mi zdálo, že je dobře čtivá a psychologicky dobře odůvodněná. Snad to nebylo jenom tím, že jsem si dal jedno pivo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Případ dárkové kazety v seznamech