Rudá královna přehled

Rudá královna https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/469299/bmid_ruda-kralovna-wyV-469299.jpg 4 1553 1553

Napínavý světový bestseller, který si mohli přečíst čtenáři již v 25 zemích po celém světě. Vydejte se na dobrodružnou cestu do země, kde na barvě krve záleží. Čeká na vás strhující příběh Mare Barrowové, sedmnáctileté dívky patřící mezi Rudé, prosté občany žijící pod krutovládou Stříbrných, válečníků s božskými schopnostmi a stříbrnou krví. Napínavý světový bestseller o tom, že se sílou je nebezpečné si zahrávat.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Red queen , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rudá královna. Přihlašte se a napište ho.

petrulka
28.04.2024 4 z 5

Mě se kniha líbila moc. A to od prvních stránek. Nezdálo se mi na nich ní nudného, ani zdlouhavého. Příběh má něco z Hunger Games, něco ze Selekce, není to úplně vrchol originality a vývoj některých postav je celkem předvídatelný. Je to takové osvěžující čtení, zábavné, pohodové. Mám všechny díly a jsem ráda, že jsem je pořídila najednou, čekám, že dvojka bude ještě lepší.

M.C.SMITH
24.04.2024 3 z 5

Musím říci, že jsem měla chvílemi pocit, jako kdybych knihu už někdy v minulosti četla. Děj mi přišel známý.
Začátek byl pro mne nudný a dlouho mi trvalo, než mne začala kniha bavit.
Většinou nejsem člověk, který by upozorňoval na chyby v textu, jsme všichni jen lidé a i těm nejlepším se stane, že udělá chybku. Zde ale v textu bylo opravdu dost chyb a některé tloukly do očí.

Kniha nebyla špatná, to rozhodně ne, ale připomíná mi dost jiných knih. Časem se pustím do zbývajících dílů, snad pro mne nebudou zklamáním.

hlupec
25.03.2024 2 z 5

Bohužel :( Nuda, nesympatické postavy a absolutně žádná chemie mezi nimi. Rozhodně bych to s Maasovou nesrovnávala.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rudá královna v seznamech

v Právě čtených33x