Rodinné křižovatky přehled

Rodinné křižovatky https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78525/rodinne-krizovatky-78525.jpg 4 25 25

Příbuzné si člověk nevybírá.Manželství Cassidyových má své problémy.Shauna touží po dalším dítěti,Greg ho nechce.Shauna musí snášet vpády nepříjemné švagrové,která má ve zvyku přijíždět bez ohlášení.Shaunina sestra je překřtila na Vyžírky,protože okupují domácnost,tak dlouho,jak se jim zlíbí,aniž by hnuli prstem a přitom bezostyšně plení zásoby jídla.Poslední Vánoce ,které rodina trávila společně,skončily katastrofálně.Dokážou při přípravě dalšího rodinného setkání překonat minulost?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

Divided loyalties , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rodinné křižovatky. Přihlašte se a napište ho.

Zoy
19.07.2017 3 z 5

Kniha není můj šálek kávy, typický ženský román, ale číst se dala

IYv
02.03.2016 4 z 5

oddechové dámské čtení

tisha8409
16.07.2015 odpad!

Já jakožto dobrovolně bezdětná jsem tuto knihu četla za jediným účelem - ujistit se, že po rodině a nudných starostech a dnech skutečně netoužím.
Od prvních stran mi byla hlavní aktérka a žebratelka o dítě meganesympatická - nesnáším tento druh nátlaku ve vztahu a proto jsem mu tu vasektomii odsouhlasila.
Alespoň jí otevřel oči ohledně toho, že co chce jeden neznamená, že to automaticky bude mít i přes odpor druhého.
Je to kniha pro rodinné typy, někdo nezávislý ( jako Greg) by umřel při představě, že by musel mít svou rodinu pořád všude za zadkem.
Blbce jako vyžírky znám taky a dala bych jim stopku ihned.
Pasáže místy dlouhé, přeskakovala jsem ... v podstatě to je o dlooouhééé snaze mít dítě, která se nekoná a o lidech okolo.
Nevděčná ufňukaná zbohatlice.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rodinné křižovatky v seznamech

v dalších seznamech1x