Rodinné křižovatky

Rodinné křižovatky https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78525/rodinne-krizovatky-78525.jpg 4 25 6

Příbuzné si člověk nevybírá.Manželství Cassidyových má své problémy.Shauna touží po dalším dítěti,Greg ho nechce.Shauna musí snášet vpády nepříjemné švagrové,která má ve zvyku přijíždět bez ohlášení.Shaunina sestra je překřtila na Vyžírky,protože okupují domácnost,tak dlouho,jak se jim zlíbí,aniž by hnuli prstem a přitom bezostyšně plení zásoby jídla.Poslední Vánoce ,které rodina trávila společně,skončily katastrofálně.Dokážou při přípravě dalšího rodinného setkání překonat minulost?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

Divided loyalties , 2004

Zoy
19.07.2017 3 z 5

Kniha není můj šálek kávy, typický ženský román, ale číst se dala

IYv
02.03.2016 4 z 5

oddechové dámské čtení

tisha8409
16.07.2015 odpad!

Já jakožto dobrovolně bezdětná jsem tuto knihu četla za jediným účelem - ujistit se, že po rodině a nudných starostech a dnech skutečně netoužím.
Od prvních stran mi byla hlavní aktérka a žebratelka o dítě meganesympatická - nesnáším tento druh nátlaku ve vztahu a proto jsem mu tu vasektomii odsouhlasila.
Alespoň jí otevřel oči ohledně toho, že co chce jeden neznamená, že to automaticky bude mít i přes odpor druhého.
Je to kniha pro rodinné typy, někdo nezávislý ( jako Greg) by umřel při představě, že by musel mít svou rodinu pořád všude za zadkem.
Blbce jako vyžírky znám taky a dala bych jim stopku ihned.
Pasáže místy dlouhé, přeskakovala jsem ... v podstatě to je o dlooouhééé snaze mít dítě, která se nekoná a o lidech okolo.
Nevděčná ufňukaná zbohatlice.

terka95
29.06.2015 5 z 5

Myslela jsem, že mě tato kniha nezaujme, ale jsem z ní nadšená a určitě si jí někdy přečtu znova! Někdy jsem se nemohla od knížky odtrhnout, moc mě zajímaly osudy hlavních hrdinů. Moc se mi líbilo vystavění děje do Irska, ale i do Emirátů. Vřele doporučuji :)

sabca
14.01.2013 5 z 5

Velice čtivá kniha. Při čtení se čtenář vžije do rodiny a prožívá s nimi jejich starosti a radosti. Doporučuji si knihu přečíst.

kuti
17.06.2012 5 z 5

Skvělá knížka, která zaujme a dobře se čte. Člověk se do ní dokáže vžít. Při čtení o "vyžírkách" jsem byla úplně vytočená!!!! I když nemám děti ani rodinu a po ničem z toho netoužím, tak přesto jsem se dokázala do hlavní hrdinky vžít a pochopit ji. Takže skvěle napsaná knížka. Zaujme, pobaví a poučí.

Patricia Scanlan
irská, 1958