Řekni ano přehled

Řekni ano https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141085/bmid_rekni-ano-QuJ-141085.jpg 3 42 42

Co se stane, když se rozhodnete odpovídat na každou otázku ANO? Tohle slovo totiž může změnit váš život… Dannymu se zrovna moc nedaří, opustila ho přítelkyně, s nikým se nestýká. Pak mu v nočním autobuse podivný muž poradí, aby více říkal „ano“. A Dannyho život se rázem stane zajímavější, zábavnější a možná i lepší… Podle románu byl natočen i úspěšný film s Jimem Carreym v hlavní roli.... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: , XYZ (ČR)

Yes Man , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Řekni ano. Přihlašte se a napište ho.

VNI
29.08.2023

je to oddychovka ale nic moc nečekejte

Pítrs85
04.05.2022 1 z 5

Ne, není to neskutečná pr*el, ani to není knížka, která vám změní život (jak se nám snaží vydavatel na titulní stránce namluvit), Yesman (se stejnojmenným filmem má, krom názvu, už pramálo společného- to jen kdyby se někdo rozhodoval o koupi knihy jen na tomto základě) je knížka příjemná, s několika fajn nápady... a to je asi tak všechno, páč je to zároveň knížka veskrze povrchní, Danny má problémy, které bych chtěl mít asi každý člověk ("Zaletím si do toho Texasu nebo nezaletím?"), o nějakých hlubokých myšlenkách nebo nějaké filozofii nemůže být ani řeč. Ale kdo ví, třeba to autor ani neměl v plánu. Na druhou stranu jsem se v některých jeho životních zkušenostech a lapáliích sám poznal a našel, v situacích tu více tu méně všedních, nebo přímo v zásadních. A to je vždycky fajn, že v "tom" nejste sami. Plus ten fakt, jak moc tu Danny vychválil naše hlavní město :-)

Rebarborka
25.04.2020 1 z 5

Řekni ne a podívej se radši na film.
- Danny je místy opravdu idiot
- některé vtipy jsou dost na sílu
- příběh moc nefunguje (není tu žádný konflikt, hrdina jenom skuhrá)
- zajímavé věci rozepsané v odstavcích, nezajímavé v kapitolách
- autor omílá pořád stejné myšlenky nebo rekapituluje děj
- spamy, ale ještě horší je šťouchání mnicha
+ pár vtipných situací
+ předloha filmu, který je mnohem lepší

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Řekni ano v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x

humor zfilmováno humoristické romány

Danny Wallace
anglická, 1976
2012  59%Řekni ano
2015  63%A co když je to ta pravá?
2017  93%Hamish a Světokazi