Bezohľadný darebák přehled

Bezohľadný darebák https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326581/bmid_bezohladny-darebak-Myc-326581.jpg 4 501 501

Devon Ravenel má povesť nemravníka, ktorého čaru jednoducho nemožno odolať. Nečakane sa stáva dedičom panstva a titulu. Prestížne postavenie v spoločnosti však ide ruka v ruke s nechcenými povinnosťami. Devon sa tak nevyhne zodpovednosti ani viacerým nepríjemným prekvapeniam. Jeho panstvo sa topí v dlhoch a sídlo obývajú tri sestry zosnulého grófa, mladé dámy bez príjmu a vena. Spoločnosť im robí Kathleen, lady Trenearová, krásna mladá vdova. Jej bystrý úsudok a odhodlanie narazia na Devonovu nebezpečnú povahu. Kathleen vie, že zhýralcovi nemôže veriť, no ich vzájomná príťažlivosť sa nedá poprieť. Devon sa zaprisahá, že urobí všetko pre to, aby mu patrila. Kathleen sa márne bráni jeho prefíkanému zvádzaniu. Dokáže si ho udržať od tela a odolá bezočivému darebákovi?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Cold-Hearted Rake , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bezohľadný darebák. Přihlašte se a napište ho.

Dudlík08
01.05.2024 5 z 5

Byla to moje první knížka od autorky a určitě to nebyla poslední. Děj je ze starší doby, což je velké plus - žádný internet, telefony a vymoženosti :) Navíc člověk u červené knihovny více méně ví, jak to dopadne, a tím to řadím do "odpočinkových" knih :)

bezzink
06.02.2024 4 z 5

Nemam co vytknout. Bavilo me to. Lisa je skoro vzdycky sazka na jistotu. :)

Damonka12
25.12.2023 4 z 5

Autorku mám hrozně ráda, její knihy jsou to, co potřebuju, když chci číst historickou romanci, která mě bude bavit od začátku do konce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bezohľadný darebák v seznamech

v Právě čtených3x