Punisher: Irská kuchyně přehled

Punisher: Irská kuchyně https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/55283/bmid_punisher-max-irska-kuchyne-lEI-55283.jpg 4 75 75

Punisher série

Punisher MAX série

2. díl

Když vybuchne v baru v Hell’s Kitchen bomba a zabije několik nevinných lidí, vyráží Frank Castle do boje hned proti několika soupeřícím gangům. Frank Castle není žádná měkota… ale momentálně proti němu stojí mnohem větší psychopati, experti na mučení, experti na bomby a ten nejdrsnější černoch z Dublinu. Každý proti každému a nikdo si nebere servítky. Garth Ennis (Preacher, Hitman) nás opět bere na výlet do temných hlubin lidské duše, do světa gaunerů, úchylů, zrůd a šílenců… a o všem vypráví s humorem tak černým, že vedle něj vypadá asfalt jako holubička míru. Tenhle komiks opravdu není pro slabé povahy!... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , BB art , Crew

Punisher: Kitchen Irish , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Punisher: Irská kuchyně. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
14.05.2023 5 z 5

Kdo se ukáže jako potencionální dědic,ty miliony chce každý

Norri
04.09.2022 4 z 5

Parádní nářez! Příběh pro Punishera nemusí být silný, ale musí být dobře napsaný. A to Irská kuchyně je. Vyprávění má správné tempo a zážitek je tak téměř filmový. Kresba Leandra Fernandeze je skvělá.

wullcann38
12.03.2021 5 z 5

No, 1.část byla celkem slabá a víc se to rozjelo v 2. Části knihy.
Kniha by se ani nemusela jmenovat Punisher jako spíš ,,Válka gangů:Irové".
Celkem bych řekl že je to dobrý začátek (pro mě) do Punisher MAX.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Punisher: Irská kuchyně v seznamech