Punisher: Na začátku

Punisher: Na začátku https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/6928/bmid_punisher-max-na-zacatku-0Jh-6928.jpg 4 87 14

Punisher série

Punisher MAX série

1. díl

Příliš drsné pro TV, píše se na obalech DVD, kam se dávají dokumenty a úryvky ze seriálů, které byly pro normální televizní diváky cenzurované. A jelikož byl Punisher příliš drsný pro klasickou komiksovou řadu, přesunul se pod křídla řady „pro dospělé“, řady MAX. A je to jiný Punisher. Mnohem drsnější, mnohem brutálnější… a mnohem vážnější a méně legrační. Zmizeli superhrdinové i komičtí padouši, Punisher se přesunul do reálného světa a k mnohem krutějším zločinům. Je to nejen jiný Punisher, ale i jiný Garth Ennis. O dost nelítostnější, než jste byli zvyklí, o dost cyničtější. I kresba tomu odpovídá a pohodového Dillona nahradil temnější Lewis Larosa. Je to jiný Punisher a jiný Ennis – ale oba jsou pořád stejně dobří. Nebo zlí. Podle toho, jak to berete.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew , BB art

Punisher: In the Beginning , 2004

Luigi1
14.05.2023 4 z 5

Opět hafo mrtvol.Hektolitry krve ,jinak slabší

Zlord Antiježíš
13.04.2022 1 z 5

WTF. To, že někdo do dětského příběhu neuměle naroubuje pár vulgarit a křečovitých dialogů z toho má udělat příběh pro dospělé? Ufff...neskutečně pitomé!

Kverulant
11.08.2019 4 z 5

Ultranásilný supervulgární příběh - a pekelně vtipný, často jsem se smál nahlas. Garth Ennis bez cenzury v nejlepší formě.

dexterman
05.11.2018 3 z 5

Dobrý rozjezd . Krásná kresba . Necenzurovaný punisher je opravdu něco . I když se musím přiznat že jsem na začátek čekal o něco více . Každopádně myslím , že další díly . budou jen a jen lepší . Tím neříkám že je to špatné . Naopak na začátek celkem dobrý

Disease
27.12.2017 4 z 5

Solidní rozjezd, ale to nejlepší přijde až později.

Hadati
14.08.2017 5 z 5

Název „Na začátku“ je trochu matoucí, protože příběh nevypráví o tom, jak se zrodil Punisher. Dozvíte se něco o vztahu mezi Punisherem a jeho nejznámějším společníkem za cestou k vendetě, Micrem. Záporáci pak nejsou tak zajímaví a ani nejsou taková liga jako Punisher. Ale to vlastně není nikdo.

Lenka.Vílka
23.05.2017 5 z 5

Tohle by mě nikdy nenapadlo (je přece řeč o Punisherovi), ale v tomhle díle mě víc bavily "kecací" pasáže než ty s bouchačkama. Protože to podstatný bude teprve následovat. Jsme přece na začátku, pičo. A nebudu lhát kabátek 18+ mi k Punisherovi sedí víc. Kresba nádherná a bavila mě. Příběh...styl zabij všechno co se hejbe, dokud se to hejbe mi naprosto vyhovuje.

jaroslaf2941
15.12.2015 5 z 5

Krásně politicky nekorektní. Zíral jsem s otevřenou pusou, když jsem viděl kam se až Punisher vyšvihl. Toto opravdu NENÍ kniha pro děti. Viz policistka vidící Punisherovo běsnění:
"Proboha....viděls jak povraždil všechny ty lidi? Uplně jsem z toho zvlhla." .)

P.S: Punisher tu vypadá jako Clint Eastwood .) Co víc chtít .)

memphisz
24.10.2015 4 z 5

Tuny mrtvol, propracované postavy a Punisher je ultimátní badass, co víc si od žánru přát? Perfektní příběh o Punisherovi jak vyvražďuje mafii jen proto, že by to někdo udělat měl.

eviku19
26.03.2014 4 z 5

Prepracovane vedlajšie postavy,niekolko zaujímavých a vtipných hlášok a moja zvrhlá oblubenkyňa O´Brianova:))ako zatial som to mala len požičané, ale možno si aj obstaram domov, ked budem mať zas chut na trosku nechutnosti a násilia pričom nemusím rozmýšlať:D:)

3DD!3
03.04.2013 5 z 5

Tohle je jedním slovem boží. Nejenže tu Punisher vypadá jako Clint, ale on je i stejně drsný. Brutální nový začátek, který zkoumá Frankovu hlavní motivaci pro boj se zločinem. Larosova kresba je úchvatná a silná v detailech, kousky mozku na stěnách jsou nakresleny s neobvyklou precizností. Ennis ve slovech neselhává. Méně vtipkuje, je drsnější a přesně tenhle přístup Punisherovi sedí.

RaptoR
31.01.2013 5 z 5

Punisher MAX je jiné kafe, než na které jsem byl zvyklý od klasické řady, kterou vydal BB art ve čtyřech knihách. Jak už je uvedeno v popiscích. řada MAX je určená pro starší čtenáře. Ať už díky spoustě vulgarismů nebo díky ponuré kresbě Lewise Larosy, který dokáže s chirurgickou precizností nakreslit mozek prskající z rozstřelené hlavy. Garth Ennis zasadil Punishera do reálného světa - už to není hrdina, se kterým si rádi pokecáte. Je to člověk, kterému je radno se obloukem vyhnout, i kdybyste měli čisté svědomí. A to se o něj začínají zajímat i mafiáni a CIA...
Punisher MAX je výborným komiksem, vydaným v kvalitní lepené vazbě na křídovém papíru s matnými deskami, jak je u BB artových komiksů zvykem. Příběh je temný, reálný a doslovně řečeno "má koule".

OldaB
09.10.2011 5 z 5

Punisher je opravdu mnohem drsnější, rozhodně to není chlápek, kterého bych kdekoliv rád potkal. Ennis namíchal koktejl beznaděje, opravdu úchylných charakterů a nonstop akce. Fantastický závěr.

paulhunter
30.11.-0001 3 z 5

Příběh a kresby plné násilí, žádný oddech. Po grafické stránce docela dobré (až na pár výjimek); nejvíce se mi líbily pasáže rozhovorů Micra s Punisherem v temné místnosti.

Od obsahu toho moc nečekejte.... to si jen pár chlapů potřebuje rozkopat držky a vyrovnat účty v rámci msty, cti, zábavy nebo peněz na nejrůznější způsoby. Punisher je nepřemožitelný, jizvami posetý, veterán, po kterém zůstává spoušť, kamkoliv přijde. A ať už jsou jeho důvody jakékoliv, věřte, že se nespokojí jen s mrtvolami: ty potom stejně vykope z hrobu, aby je mohl zabít ještě jednou...

násilí komiksy superhrdinové Punisher Marvel italská mafie

Garth Ennis