Protokoly sionských mudrců přehled

Protokoly sionských mudrců https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/277820/bmid_protokoly-sionskych-mudrcu-4ZE-277820.jpg 4 32 32

Nový moderní překlad podle textu S. A. Niluse vydaného v Berlíně roku 1922 pod názvem Всемирный тайный заговор: протоколы сионских мудрецов. Předmluva: Mgr. Jan Skácel, 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Protokoly sionských mudrců. Přihlašte se a napište ho.

LordByron
02.10.2021

Samozrejme,, niečo "na tom pravdy je. Je asi fakt že elity celkovo (nielen židia) ľudí oblbujú, kontrolujú médiá a tak. Pomerne prekvapivo výstižná je predpoveď,, totality". Ale inak je to až neskutočne naivné napríklad ako budú ľudí ovládať alkoholom a to o tom ako chcú zvrhnúť kráľov je EVIDENTNE účelové a dielo rozviedky..

LordByron
02.10.2021

Nezapôsobilo.. Naivné, nepresvedčivé a až moc OČIVIDNE podvrhnuté. Kto by preboha mohol uveriť že takto sa naozaj židia bavia?? Nechápem. Nechápem, že kniha vzbudila taký ohlas a nie je to veľmi dobrou vizitkou inteligencie antisemitov..

zahadum
17.08.2020 5 z 5

Jedine čo sa dá dodať je :

Keď čítaš cestovný poriadok , nezaujíma ťa, kto ho napísal ale či podľa neho jazdia spoje...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Protokoly sionských mudrců v seznamech

v Právě čtených1x

Židé antisemitismus konspirace sionismus konspirační teorie spiknutí falzifikáty pamflety

Autorovy knížky

Sergej Aleхandrovič Nilus