Jedy koruny přehled

Jedy koruny https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12926/bmid_jedy-koruny-Ywm-12926.jpg 5 75 75

Třetí díl sedmidílné historické fresky Prokletí králové téměř den po dni sleduje žalostnou vládu Ludvíka X. Hašteřivého, která bude trvat pouhých osmnáct měsíců, ale její důsledky budou pro francouzskou monarchii i pro celou Evropu osudné.

Literatura světová Romány Historie
Vydáno: , Talpress

Les Poisons de la Couronne , 1956

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jedy koruny. Přihlašte se a napište ho.

Marcello_zbb
09.06.2022 5 z 5

Tento historický román sa odohráva v období vlády Ludovíta X. Strany sa obracali opäť samé...

bleekemolen
29.01.2022 4 z 5

Co víc říct? Další víkend, další díl. Těch 200 stránek utíká pokaždé až moc rychle..

Arcticus
11.09.2020 4 z 5

(SPOILER) Ľudovít X nastupuje na trón v neľahkých časoch. Po smrti Filipa IV panuje medzi šľachtou nevôľa kvôli vysokým daniam a nový kráľ musí nespokojnej šľachte čeliť. Medzi šľachticmi zároveň prebiehajú mocenske zápasy, ktoré však nie príliš schopný kráľ nedokáže krotiť. Keď sa mu konečne podarilo zbaviť nevernej manželky a po druhý krát sa ožení snaží sa žiť s novou kráľovnou harmonicky. Túži po dedičovi, túži sa vyrovnať svojmu otcovi, no prietrž jeho plánom učiní neočakávaná udalosť, ktorá zmení pomery v celom Francúzsku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jedy koruny v seznamech

v dalších seznamech1x