Případ podivného gombíku přehled

Případ podivného gombíku https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/534201/bmid_pripad-podivneho-gombiku-65f0a0de30abd.jpg 4 64 64

Zločiny na Velké Moravě série

Jaroslav ležel v pokroucené poloze. Bylo zřejmé, že Starigrad bude potřebovat nového župana. Druhá kniha ze série historických detektivek, které se odehrávají na Velké Moravě. Kníže Slavomír, bohatý a neohrožený muž s bystrým úsudkem, přijíždí roku 862 se svým vikinským přítelem Erikem do Starigradu, kde se žení velitel jeho vojenské družiny Vladan. Starigradský župan Jaroslav, na jehož dvoře se svatba koná, má však ve tváři vepsanou velkou starost. Na naléhání Slavomíra, aby prozradil více, jen odkáže na neurovnané vztahy s majetnými sousedy – Franky, z nichž jeden je jeho zetěm a rád by se po Jaroslavově smrti stal županem Starigradu. Přesto souhlasí se schůzkou následujícího dne, na níž hodlá sdělit Slavomírovi podrobnosti. Druhý den ráno však leží jeho tělo u řeky bez známek života. Kdo měl zájem na županově smrti? Vyšetřování se ujímají Slavomír s Erikem.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Případ podivného gombíku. Přihlašte se a napište ho.

pepa4081
19.07.2023 5 z 5

Mám další oblíbenou sérii. Milovníkům historie mohu doporučit.
Velmi uspokojivé.

Turlogh
04.01.2023 4 z 5

Opět jeden z povedenějších románů celé série. Napínavé, čtivé, zajímavé. Howgh.

jprst
03.05.2021 3 z 5

Tak jsem po delší sobě zkusil další autorovu knihu z této série, ale žádné nadšení se opět nedostavilo. Prostě průměr, který sice neotráví, ale na další pokračování série mě nenalákal.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Případ podivného gombíku v seznamech

v dalších seznamech1x