Vražda o Vánocích přehled

Vražda o Vánocích https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/6775/mid_vrazda-o-vanocich-k6P-6775.jpg 4 78 78

Dlouho očekávaná sváteční večeře v klášteře svatého Štěpána, kde dnes už vdaná Christine Bennettová strávila jako jeptiška patnáct let, je pokažena. Hlavní host, všemi tolik oblíbený otec Hudson McCormick, se ze záhadných příčin nedostavil. Najdou se pouze kusy šatstva ve sněhu. Policie se rozhodne vyčkávat, jelikož nenachází žádná vodítka, podle kterých by mohla pátrat. Ale Christine ví, že čím déle se bude čekat, tím horší může být konec pro Otce McCormicka. Vydává se tedy po stopách, které ji neustále směřují kamsi do minulosti...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

The Christmas Night Murder , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda o Vánocích. Přihlašte se a napište ho.

Česneksmedem
22.12.2023 4 z 5

Na první vraždu si počkáte takřka do půlky knihy, takže žádný fofr to není. V některých domácnostech je ho ovšem před Vánoci dost, takže se to srovná. Je to velice decentní detektivka, která se v závěru poněkud rozjede. Docela solidní dílko.

Luigi1
19.04.2023 5 z 5

Tak stouto knihou jsem se potěšil a vřele doporučuji

HadleysHope
05.09.2022 5 z 5

Vánoce, miluju vánoce. Přinesou vždycky nějaké to překvapení. Trochu zvláštní začátek, ale vyvrcholení je překvapivé. Další povedený příběh.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vražda o Vánocích v seznamech

v Právě čtených1x