Vražda na den Svatého Patrika

Vražda na den Svatého Patrika https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/6777/bmid_vrazda-na-den-svateho-patrika-CWL-6777.jpg 4 74 17

Čtvrtý případ bývalé jeptišky Christine Bennettové! Den svatého Patrika slaví Irové na celém světě – i irští policisté v New Yorku. Tři kamarádi z policejního sboru se svými manželkami netuší, jak tragicky tento březnový svátek pro jednoho z nich skončí. Když se chystají odjet domů, je na parkovišti jeden z nich zastřelen a druhý obviněn z vraždy. Chris Bennettové a jejímu příteli detektivu Jacku Brooksovi to ale připadá nemožné, a rozhodnou se proto pátrat po vrahovi sami. Skrývá se vrah skutečně v policejním sboru? Chris pátrá v minulosti, hovoří se sousedy i s příbuznými, a pak si náhle musí položit zásadní otázku: kdo měl být vlastně zavražděn?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

The St. Patrick´s Day Murder , 1994

Luigi1
18.04.2023 3 z 5

Opět slabší výkon

ZuK1
31.01.2023 3 z 5

Tuto poměrně rozsáhlou sérii registruji díky databázi knih, ale nikdy jsem z ní nic nečetla. Nedávno jsem úplnou náhodou narazila na dva díly za velmi dobrou cenu a i když nebyly podle pořadí, říkala jsem si, že aspoň vyzkouším jak se mi budou líbit.
Knížku bych hodnotila jako takovou jednoduchou, nenáročnou 3* oddychovku, napsanou skoro před 30 lety a tudíž i některé situace a možnosti, jak získat informace jsou z dnešního pohledu docela úsměvné. V kurzu jsou zde také telefonní budky a pevné linky, bez kterých se neobejde ani komunikace mezi přáteli. Po dalších dílech série už asi pátrat nebudu, ale ten jeden, který už mám doma si ještě přečtu.

HadleysHope
05.09.2022 3 z 5

Trochu útlum, nevyvážené a nenapínavé. Ale asi to bude tím Irskem. Čekal jsem víc krve.

mcabr
22.02.2022 4 z 5

Opět pěkné čtení, trochu víc zamotané. Tyhle knížky beru jako oddechové.

hnilda3
06.01.2022 3 z 5

Tento díl se mi líbil méně než předchozí. Bylo to na mě hodně zamotané, spousta jmen. Zápletka mě tolik nezaujala.

Ellissabeth
16.03.2021 4 z 5

Skvělý a povedený příběh. Jako vždy. Moc a moc doporučuji, je to skvělá oddechovka.

Marla
21.12.2020 3 z 5

Pomalu se prokousávám sérií a jednotlivé příhody mě baví. Občas je to tedy trochu těžkopádně čtení, někdy kroutim hlavou nad tím, co si bývalá řádová sestra dovolí, ale jako oddychovka, proč ne.

rumova_kulicka
14.07.2020 3 z 5

Tohle bylo vážně zamotané až příliš, spousta jmen, už jsem se v tom neorientovala. Ale do dalšího dílu se pustím hned :D

zoew
02.04.2018 2 z 5

Za mě nic moc - hrozně moc postav, přeskakování v čase, překombinovaná zápletka.......určitě nebudu od této autorky vyhledávat další díla.

Len2očka
31.10.2017 2 z 5

Zatím pro mě nejslabší knížka od této autorky.

hana4834
08.12.2016 2 z 5

tato kniha mě moc neoslovila

Vojslava
22.03.2016 4 z 5

Příběh se sice trochu zdlouhavě vlekl, aby do sebe pak perfektně zapadl, ale hlavně že tu padla ta žádost o ruku! :-) Opět jsem si početla a těším se na další díl...

kika 13
25.06.2013 4 z 5

Dobrá detektika,konec mě dostal.

jarin58
03.02.2013 3 z 5

Má první kniha této spisovatelky,ale nic mi neříká.

studentice
31.07.2012 3 z 5

Prvni dil teto serie se mi velmi libil, proto jsem nadsene sahla po dalsich dilech. Bohuzel z me strany prislo zklamani- tento detektivni pribeh mi prisel prumerny. Neztotoznila jsem se s hlavnimi hrdiny a nepocitovala ani zadne velke napeti. Skoda

Delfi.necek
02.04.2012 4 z 5

Opět spokojenost. A strach o Jacka....naštěstí naše Kix vše vyřešila!

bovinka
17.08.2011 4 z 5

Po dlouhém pátrání jsem ji sehnala. Jako vždy, zápletka dobrá a napínavá. Jen konec mi přišel lehce zamotaný a nepřehledný, proto dávám jen 4****