Vražda o narozeninách přehled

Vražda o narozeninách https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136900/bmid_vrazda-o-narozeninach-gZX-136900.jpg 4 48 48

Případ bývalé jeptišky série

Christine Bennettová žije se svou rodinou ve starém domě, který zdědila po tetě. Až potopa ve sklepě ji přinutí udělat pořádek v tetiných písemnostech a mezi nimi narazí na dvě podivná úmrtní oznámení. První z nich oplakává smrt mladíka, který se ztratil v lese poblíž Connecticutu, druhé vzdává hold místnímu bohatému podnikateli, který spáchal sebevraždu v den grandiózní oslavy svých padesátin. Proč se teta o těchto tragédiích, ke kterým došlo v podstatě ve stejnou dobu, nikdy nezmínila?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

The Happy Birthday Murder , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda o narozeninách. Přihlašte se a napište ho.

Prateri
13.06.2023 4 z 5

Vražda o narozeninách zkazí i tu nejlepší oslavu. Bývala jeptiška opět v akci, a tentokráte se mi její vyšetřování líbilo. Má talent objevit zločin, který zakryl čas. Co se jí nezdá na úmrtních oznámení dvanáct let starých? Opět poklidná detektivka, ale rozhodně lepší než Vražda na den otců.

Luigi1
19.04.2023 5 z 5

Tato kniha se povedla a dá se číst doporučuji

mcabr
10.07.2022 5 z 5

Opět pěkné čtení, oddychovka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vražda o narozeninách v seznamech