Vražda na apríla

Vražda na apríla https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114414/bmid_vrazda-na-aprila-dQI-114414.jpg 4 57 57

Případ bývalé jeptišky série

Willard Platt zinscenuje pro dramatický kroužek, který finančně podporuje, vlastní vraždu. Má to být aprílový žertík, ale už při první repríze je skutečně zabit. A rodinní příslušníci i sousedé se netají tím, že si smrt zasloužil. Christine Benettovou znepokojují poměry, v nichž žijí Plattovi příbuzní. Pod uhlazenou vnější slupkou vážené předměstské rodiny totiž vřou temné vášně. Navíc tohle není první tragédie, která ji zasáhla. A nebude ani poslední…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Motto

The April Fools´ Day Murder , 2001

Luigi1
17.04.2023 4 z 5

Velice pěkně napsané jednoduchá zápletka

mcabr
13.02.2022 5 z 5

Opět pěkné čtení. Tyhle detektivky jsou sice trochu jednoduché, ale ráda je čtu, když nechci nic náročného.

Aghatte
11.03.2021 4 z 5

Nenáročné, laskavé, sedlo mi to. Sice je s podivem, jak je každý připraven hned všechno paní vyklopit, to je samé "pojďte dál, a já vám všechno povím", nějaké GDPR nikdo neřeší, dostane seznam dětí i s telef. kontakty... Originál z roku 2001, tehdy to asi ještě bylo možné... Také manžel neskutečně laskavý a přející, domácnost jak na Starém Bělidle.
Ale ničemu to nevadí, naopak, mám všeho hnusu poslední dobou až nad hlavu, takže si ráda přečtu poklidné vyšetřování - sice vraždy - ale spíš rodinné tragédie.
A jdu na další jeptišku.

SoňkaSoník
22.05.2019 3 z 5

Odpočinková detektivka, pohoda, člověk nemusel nijak extra přemýšlet a bádat, četla se docela rychle, ale ráda se k ní občas vracím.

ivoiro
11.01.2018 3 z 5

Příjemná a pohodová kniha. Kriminální zápletka byla docela jednoduchá.

Vojslava
24.07.2017 3 z 5

Dejme tomu. Sice ta absence policie je alarmující a už se řešily zajímavější a komplikovanější případy, ale dočíst se to dalo, byť motivace-nemotivace pachatele byla více než prapodivná. Nicméně na prázdninovou četbu k bazénu se titul dal...

TeaPeter
26.02.2016 1 z 5

Jéžišmarjá...! Co to proboha bylo? Takhle třeskutě naivní detektivku jsem ještě nečetl. Jak mohl manžel nechat svojí ženu tahle strkat nos do případu vraždy? Kde byla policie? To nevyšetřovala?Rozhodně žádnou další knihu z téhle série číst nebudu.

Marika Vanova
10.02.2014 3 z 5

Tato kniha je moje 1.kniha bývalé jeptišky a nešlo mi jí dočíst, takže jsem ji v půlce přerušila, skočila na konec, zjistila vraha, což mě překvapilo a tím jsem skončila, Strašně mi vadilo, že manžel policista nechal klidně svou manželku pátrat po vrahovi, trochu divné, žádný strach? Nevím, jestli se ještě pokusím o přečtení něčeho podobného.

studentice
30.12.2013 2 z 5

Pro mě byl tento díl obrovským zklamáním. Při čtení jsem se nudila a knihu téměř nedočetla. Už na samotném začátku mě naštvalo, že Chris o pomoc nikdo nepožádal, ale ona se sama ze zvědavosti začala rýpat v životech ostatních. Já bych jí o sobě ani o svých blízkých nic neřekla. Pro mě to byl nejhorší díl z celé série a mám bohužel pocit, že autorce už při psaní dochází dech...

kika 13
21.12.2013 5 z 5

Přečteno jedním dechem.Pěkné.

Qwiky
06.11.2013 5 z 5

Super kniha jako všechny ostatní...

bookcase
13.05.2013 5 z 5

Moje oblíbená Chris a její další případ. Příjemná (dá-li se to použít) detektivka.

vikikl
21.04.2013

Dost mě bavila, přečteno za 3 hodiny :o)

bovinka
09.12.2012 5 z 5

Další "jeptiškovský příběh". Uděluji mu nejvyšší hodnocení, zajímavý námět, řešení a vyústění, bavila jsem se celou dobu