Vražda na apríla přehled

Vražda na apríla https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114414/bmid_vrazda-na-aprila-dQI-114414.jpg 4 57 57

Případ bývalé jeptišky série

Willard Platt zinscenuje pro dramatický kroužek, který finančně podporuje, vlastní vraždu. Má to být aprílový žertík, ale už při první repríze je skutečně zabit. A rodinní příslušníci i sousedé se netají tím, že si smrt zasloužil. Christine Benettovou znepokojují poměry, v nichž žijí Plattovi příbuzní. Pod uhlazenou vnější slupkou vážené předměstské rodiny totiž vřou temné vášně. Navíc tohle není první tragédie, která ji zasáhla. A nebude ani poslední…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Motto

The April Fools´ Day Murder , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda na apríla. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
17.04.2023 4 z 5

Velice pěkně napsané jednoduchá zápletka

mcabr
13.02.2022 5 z 5

Opět pěkné čtení. Tyhle detektivky jsou sice trochu jednoduché, ale ráda je čtu, když nechci nic náročného.

Aghatte
11.03.2021 4 z 5

Nenáročné, laskavé, sedlo mi to. Sice je s podivem, jak je každý připraven hned všechno paní vyklopit, to je samé "pojďte dál, a já vám všechno povím", nějaké GDPR nikdo neřeší, dostane seznam dětí i s telef. kontakty... Originál z roku 2001, tehdy to asi ještě bylo možné... Také manžel neskutečně laskavý a přející, domácnost jak na Starém Bělidle.
Ale ničemu to nevadí, naopak, mám všeho hnusu poslední dobou až nad hlavu, takže si ráda přečtu poklidné vyšetřování - sice vraždy - ale spíš rodinné tragédie.
A jdu na další jeptišku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vražda na apríla v seznamech