Pravá tvář anděla přehled

Pravá tvář anděla https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140009/bmid_prava-tvar-andela-oSe-140009.jpg 3 20 20

Kapitán Henry Dixon padl do zajetí Portugalců, kteří tvrdě hájí svůj obchod se vzácným kořením. K útěku zpět na loď mu pomůže jeptiška Isabela. Situace se dramatizuje ve chvíli kdy je přepadnou domorodci a část posádky zabijí. Henry se navíc do krásné Isabely zamiluje, nemá však ani zdání, kdo vlastně Isabela je, jakou má minulost a jaká je její skutečná tvář…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pravá tvář anděla. Přihlašte se a napište ho.

Morgainne
28.09.2021 1 z 5

(SPOILER) 16. století - loď, která pluje pro koření. Kapitán a jeptiška. Uvěznění od Portugalců. Plánování útěku. Jeptiška, která si to rozdá s každým, jen aby dosáhla svého. Jednoduchoučký jazyk a vulgarity námořníků.
Asi nemám zapotřebí trávit čas čtením něčeho podobného. Odkládám téměř v začátku, nemyslím, že po přečtení dalších stran by se autorův styl zlepšil. Ale je to škoda, doba a téma mořeplavců a hledání cest do Indie by se dalo perfektně zpracovat.

zazinka2
11.01.2017 2 z 5

No to byla ale blbost :D

daza.dt
02.12.2016 4 z 5

Moje první kniha toho autora, tak nemám s čím porovnávat.
Kniha byla pro mě milou oddychovkou. Zajímavý děj, chvílemi až neuvěřitelné dějové zvraty. Ale dle mého názory příliš urychlený konec. Jinak krásně vykreslena ústřední záporačka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pravá tvář anděla v seznamech

v dalších seznamech1x

dobrodružství jeptišky