Pravá tvář anděla

Pravá tvář anděla https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140009/bmid_prava-tvar-andela-oSe-140009.jpg 3 20 6

Kapitán Henry Dixon padl do zajetí Portugalců, kteří tvrdě hájí svůj obchod se vzácným kořením. K útěku zpět na loď mu pomůže jeptiška Isabela. Situace se dramatizuje ve chvíli kdy je přepadnou domorodci a část posádky zabijí. Henry se navíc do krásné Isabely zamiluje, nemá však ani zdání, kdo vlastně Isabela je, jakou má minulost a jaká je její skutečná tvář…... celý text

Morgainne
28.09.2021 1 z 5

(SPOILER) 16. století - loď, která pluje pro koření. Kapitán a jeptiška. Uvěznění od Portugalců. Plánování útěku. Jeptiška, která si to rozdá s každým, jen aby dosáhla svého. Jednoduchoučký jazyk a vulgarity námořníků.
Asi nemám zapotřebí trávit čas čtením něčeho podobného. Odkládám téměř v začátku, nemyslím, že po přečtení dalších stran by se autorův styl zlepšil. Ale je to škoda, doba a téma mořeplavců a hledání cest do Indie by se dalo perfektně zpracovat.

zazinka2
11.01.2017 2 z 5

No to byla ale blbost :D

daza.dt
02.12.2016 4 z 5

Moje první kniha toho autora, tak nemám s čím porovnávat.
Kniha byla pro mě milou oddychovkou. Zajímavý děj, chvílemi až neuvěřitelné dějové zvraty. Ale dle mého názory příliš urychlený konec. Jinak krásně vykreslena ústřední záporačka.

orinka3
07.08.2015 1 z 5

Knihu odkládám, nic moc. Nedostatek invence nahrazen přemírou vulgarit, zbytečných. Četla jsem už dost knih s podobnou tématikou a je zajímavé, že většina autorů se věnuje spíš ději. Neupoutal, nenadchl. První kniha od pana Kostky, co čtu a asi i poslední. Jeho styl mi nevyhovuje.

vehement
27.01.2014 4 z 5

Od Cubecy rozhodně nečekaný román.

16.století a dobývání dalekých ostrovů z kořením jednou anglickou lodí jejímž
kapitánem je sir Dixon.
Zajmutí.
Kapitán a jeptiška.
Útěk.
Bitva a pronásledování na moři.
Z jeptišky se "vyklube" mrcha a to přímo andělská :-))
Ztroskotání.
Domorodci.
Lidožrouti.
Je tam toho hodně a až mnoho sexu.
Téměř milostný trojúhelník až čtyřstěn :-) I přesto, že jednou z hlavních hrdinek
je "jeptiška" Isabela, konec mě trošku sklamal s ohledem co se s Isabelou stalo
nebo nestalo ?
Jinak četlo se mi dobře až na ten závěr, ten to trochu...no prostě...
také divnové :-)

Dávám 70%, protože mám p. Kostku rád.

iresim
26.08.2013 3 z 5

Od Kostky zatím nejslabší kniha, na něj moc jednoduchá.

dobrodružství jeptišky

Karel Cubeca (p)