Poplach v Tabulkově přehled

Poplach v Tabulkově https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/300090/bmid_poplach-v-tabulkove-CAS-300090.jpg 5 22 22

Tato neobvyklá kniha s dobrodružným příběhem přivede děti do říše droboučkých postaviček, které působí magicky, a přece jsou zcela skutečné – do říše chemických prvků. Všechno, co kolem sebe vidíme, čeho se můžeme dotknout, ale i vzduch, který dýcháme, to vše je tvořeno maličkými neviditelnými částečkami. Jsou jako písmenka abecedy, kterou je napsán celý náš svět. Seznamte se s paní mámou Chlorovou, malou Kyslinkou a jejími bratry Vodíky, Fluorkou, Bromíkem, Křemdou, Bronzíkem, Siřinkou, Rtutíkem a jejich sousedy. Čím lépe říši chemických prvků porozumíme, tím lépe porozumíme světu kolem sebe. A nepřihodí se nám to, co se to stalo panu Runsaklovi, kterému se neznalost chemických prvků málem stala osudnou! Toho dne, kdy příběh této knihy začal, nejprve nic neukazovalo na to, že se Tabulkov vzápětí obrátí vzhůru nohama...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poplach v Tabulkově. Přihlašte se a napište ho.

IngridDach
21.10.2022 5 z 5

Geniální nápad, jak dětem přiblížit chemii, kterou často ve škole nemají moc rády nebo jim připadá moc abstraktní. Přesně ten typ knížky, kterou čtete dětem a bavíte se u toho i vy!

Marketaparketa
26.05.2021 5 z 5

Zajímavé podání chemie pro děti. Super pohled. Večerní čtení synovi dostalo nový rozměr.

carbici
16.01.2021 5 z 5

Vyborna kniha i pribeh. Pobavilo nas to doma vsechny.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poplach v Tabulkově v seznamech

v dalších seznamech1x