Pozor na svoje priania přehled

Pozor na svoje priania https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144963/pozor-na-svoje-priania-144963.jpg 4 109 109

Počertěná / Počertená série

Ďalšie pokračovanie Angeliných dobrodružstiev. Angel chce dokázať sama sebe (a aj svojmu diabolskému otcovi), že si so svojimi schopnosťami poradí. S kamarátkou Gabi sa rozhodnú, že pomôžu Maxovi, najneobľúbenejšiemu chlapcovi v škole. Angel sa sústredí na splnenie všetkých Gabiných prianí a Gabi si z celého srdca želá, aby bol Max populárny. Lenže veci sa začnú zamotávať... Dokáže Angel prijať pomoc svojho otca? Bude Max spokojný so zmenou a bude Angel vďačný?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pozor na svoje priania. Přihlašte se a napište ho.

natkazakova
22.08.2020

Tahle knížka mě velice bavila. Z názvu jsem byla trochu zaskočená a moc se mi knihu číst nechtělo. Nakonec jsem se rozečetla a začalo mě to bavit. Při zpomínce na tuto knížku jsem si po roce půjčila v knihovně další díl. Je to super!

Pasadenka
30.12.2019 5 z 5

Z knížky, která se zdála zajímavá, i když ano přiznávám, pro děti se stala jedna z mích nejoblíbenějších sérií. Angel je jednoduše naprosté zlatíčko a je maximálně roztomilá. Konečně dětská knížka, která stojí za to. I když se nesnaží být vůbec mimo svou věkovou hranici, dokáží si v ní najít to své i některé starší ročníky, a to rozhodně nebývá zvykem. A tedy zcela neobjektivně 5 hvězdiček!

lucinkahrbkova
03.03.2018

před asi rokem jsem si zkusila a moc mě nebavila ale minulý týden jsem si znovu půjčila v knihovně a no prostě ta kniha se čte sama dnes jsem dočetla i čtvrtý díl a pouštím se opět do prvního jsem ráda že jsem jí dala ještě jednu šanci

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pozor na svoje priania v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech2x