Plížením vpřed přehled

Plížením vpřed https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380181/mid_plizenim-vpred-4xz-380181.jpg 4 47 47

Komiksově pojatá kniha, v níž jsou humorným způsobem vylíčeny všechny dobré a špatné vlastnosti koček. Nastíněno je také, o čem asi tak kočky mezi sebou mluví a na co myslí v různých běžných situacích. Titul byl sestaven z malých komiksů, jež autor pravidelně publikoval na Facebooku a které si získaly více než 100 000 fanoušků. Tato nádherná kniha bude dozajista skvělým dárkem pro všechny milovníky koček – a nejen pro ně!... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: , Omega

On the Prowl: The Secret Life of Cats , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Plížením vpřed. Přihlašte se a napište ho.

Štěpinambura
15.04.2023 5 z 5

Tak tohle mě velmi pobavilo!

Elulilinka1
09.04.2021 5 z 5

Jako majitelka tří koček jsem knihu pojala jako jakési uklidnění, že to není na denním pořádku jenom u nás. Všechny kresbičky jsou moc povedené, vtipné, výstižné, propracované. Proto nemohu dát nic jiného než 5⭐.
Pro kočkomily ideál
(pruhovaná obálka, takže kdo neví, můžete přidat do čtenářské výzvy ;D)

Arkagas
10.02.2021 4 z 5

Komiksová knížka, která je dokonalým dárkem a nutností v knihovně pro všechny milovníky koček. U kresbiček jsem se smála nahlas a i po dvou letech mě neustále baví touto knihou listovat. Nejedná se o dlouhé příběhy, ale co strana, to malý, ale naprosto přesný a výstižný obrázek. Ostatně my kočkaři známe všechno hezky na vlastní kůži :D.Pokud se chcete zasmát, tak směle do ní. Je to trošku jako Simon´s cat, ale jinak.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Plížením vpřed v seznamech

kočky humor kreslený humor