Plížením vpřed

Plížením vpřed https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380181/mid_plizenim-vpred-4xz-380181.jpg 4 47 12

Komiksově pojatá kniha, v níž jsou humorným způsobem vylíčeny všechny dobré a špatné vlastnosti koček. Nastíněno je také, o čem asi tak kočky mezi sebou mluví a na co myslí v různých běžných situacích. Titul byl sestaven z malých komiksů, jež autor pravidelně publikoval na Facebooku a které si získaly více než 100 000 fanoušků. Tato nádherná kniha bude dozajista skvělým dárkem pro všechny milovníky koček – a nejen pro ně!... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: , Omega

On the Prowl: The Secret Life of Cats , 2016

Štěpinambura
15.04.2023 5 z 5

Tak tohle mě velmi pobavilo!

Elulilinka1
09.04.2021 5 z 5

Jako majitelka tří koček jsem knihu pojala jako jakési uklidnění, že to není na denním pořádku jenom u nás. Všechny kresbičky jsou moc povedené, vtipné, výstižné, propracované. Proto nemohu dát nic jiného než 5⭐.
Pro kočkomily ideál
(pruhovaná obálka, takže kdo neví, můžete přidat do čtenářské výzvy ;D)

Arkagas
10.02.2021 4 z 5

Komiksová knížka, která je dokonalým dárkem a nutností v knihovně pro všechny milovníky koček. U kresbiček jsem se smála nahlas a i po dvou letech mě neustále baví touto knihou listovat. Nejedná se o dlouhé příběhy, ale co strana, to malý, ale naprosto přesný a výstižný obrázek. Ostatně my kočkaři známe všechno hezky na vlastní kůži :D.Pokud se chcete zasmát, tak směle do ní. Je to trošku jako Simon´s cat, ale jinak.

sar.janurova
01.01.2021 5 z 5

Milá a vcelku vtipná knížka o kočkách, kterou i nečtenář bude mít maximálně za 30 minut přečtenou. Pevně věřím, že alespoň v některém komiksu oddaní otroci najdou své chlupaté miláčky a oddechnou si, že i u nich doma je takové chování v naprostém pořádku.

marina4088
07.07.2020 5 z 5

Vtipně zpracovaný komiks na téma kočky - sama mám doma tři a většinu věcí zažívám doma, takže jsem se s knížkou dokázala skvělé sžít. Taková oddechovka mezi knihami nebo jen tak, na zlepšení nálady ideální, pro majitele koček nutností.

Lilu_
31.05.2020 4 z 5

Na pobavení a oddych perfektní čtení.

Alena_S
27.01.2020 4 z 5

"Pamatuj, až na ně budeš skákat, miř na močový měchýř."
Tu knížku snad napsaly kočky sobě! :-D

Johanaop
02.10.2019 5 z 5

Super komiks pro správné kočkomily.
Milé vykreslení všeho, co na kočkách milujeme.

NymphMaeve
07.05.2019 4 z 5

Skvělá komiksová knížka o kočkách. Miluju kočky a je vidět, že autor je opravdu moc dobře zná. Jsou pro mě ztělesněním klidu, flegmatismu a schopnosti mít vše na háku. U většiny vyobrazení jsem se neskutečně nasmála, některé jen přeskočila. Bylo to tak 3:1. Autor je zde i ilustrátorem a jeho kresby jsou neskutečně výstižné a moc krásně udělané. Jsem ráda, že mám knihu doma a určitě se k ní brzo vrátím a budu si jí ráda listovat.

hayalet
01.04.2019 4 z 5

Úsměvné fórky na téma soužití koček s lidmi,nebo možná naopak. Některé se mi líbily více, jiné už se lehce opakovaly a autor se snažil do knížky natlačit sebemenší nápad ohledně "teroru" který nepřímo (nebo snad ano?) dělají kočky majitelům. Asi je lepší si knihu dávkovat a né ji číst na jeden zátah. Dost tím pak splývají jednotlivé vtipy. Ilustrace je taky fajn.

iceVS
16.01.2019 5 z 5

Předchozí kniha o psech je o chlup - spíš hrst chlupů setřených z šatů - lepší. Ale i tak skvěle popisuje kočičí trápení s námi nechápavými a nemožnými lidmi :-)

Michalka98
11.11.2018 5 z 5

Milá a vtipná knížka, která mi zlepšila náladu. Pro milovníky koček jako stvořená.

kočky humor kreslený humor

2014  86%Bez vodítka