Píseň krve přehled

Píseň krve
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532573/bmid_pisen-krve-65d4fa95ae292.png 5 1850 1850

Stín Krkavce série

Vélin Al Sorna je pro někoho hrdina, pro jiného krutý zabiják. Otec ho v jeho deseti letech dovedl před brány Šestého řádu, kde měl být vycvičen k boji ve službách Víry. Po roce tvrdého výcviku zabil Vélin prvního člověka, ve dvaceti se mu nikdo nevyrovnal v zacházení s mečem. Nyní je z něj však poražený nepřátelský generál, který čeká na popravu. Ještě před ní má možnost vylíčit nejen svou cestu na vrchol, ale i následný pád historikovi lordu Vernierovi.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: audiokniha , OneHotBook

Blood Song , 2013

Interpreti: Pavel Soukup , Ivan Lupták

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Píseň krve. Přihlašte se a napište ho.

cérka
včera 5 z 5

Audiokniha

Skvělá interpretace Pavla Soukupa i Ivana Luptáka. Střídmé, naprosto nerušivé hudební podkreslení. Naprostá spokojenost.

Nejsem tradiční fanoušek fantasy, ale podobné knihy si užívám. I když mi příběh nepřijde úplně originální (Zaklínač, Hra o trůny) velmi brzy jsem si bratry šestého řádu oblíbila a nechala se unášet na své písni krve (při dlouhém poslechu přes sluchátka jsem ji opravdu slyšela;) ).
Uvítala bych méně válek, ale i tak budu v poslechu jisto jistě pokračovat.

OndrejMergl.cz
17.05.2024 5 z 5

Proč číst knihu:
- Otec vás zapsal na vražednou akademii a vy nevíte proč.
- Máte vícero válečných jmen než přátel naživu.
- Velký vlk vám pravidelně zachraňuje život.
Proč nečíst knihu:
- Netoužíte mít tělo poseté jizvami.
- Otravuje vás sloužit manipulativnímu králi.
- Bojíte se vypíchnout oko pomstychtivému člověku.

LenkaPet
19.04.2024 5 z 5

Za mě boží...
Asi se mi změnil oblíbený žánr ... toto mě teď baví
Kniha se mi moc líbila, určitě budu pokračovat, navzdory klesajícímu hodnocení.
Stále odkrývá něco nového, nemá strhující děj, ale v každém okamžiku překvapí, pro mě i Aha momenty a to je něco, co jsem u této knihy nečekala. Mám jí už dlouho a nechtělo se mi do ní. Teď jsem moc ráda.

Zatím zde není žádná související novinka.

Pro ty, kdo ji ještě nezažili, je válka vždycky dobrodružstvím.

Vědomosti formují naši osobnost. Dělají z nás to, co jsme. To, co víme, má vliv na každý náš krok a každé naše rozhodnutí.

Když jsou hloupí lidé vyděšení, uvěří úplně všemu.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Píseň krve v seznamech

v Právě čtených70x