Vyvraždění rodiny Greenů přehled

Vyvraždění rodiny Greenů https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65002/vyvrazdeni-rodiny-greenu-65002.jpg 4 121 121

Philo Vance série

Slavný detektiv Philo Vance řeší téměř dokonalý zločin. Dandy Philo Vance s detektivními schopnostmi vyšetřuje napínavý případ rodiny Greenů, jejíž členové byli postupně s úděsnou přesností vražděni. Jedná se tu o jeden z toho druhu zločinu, které bývají řazeny mezi téměř dokonalé.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Odeon

The Greene Murder Case , 1928

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vyvraždění rodiny Greenů. Přihlašte se a napište ho.

haki34
04.10.2023 3 z 5

knihobudková..původně jsem ji měla nachystanou jako audioknihu, ale knihobudka vyřešila...nečetla se špatně (jedno z prvních vydání, psáno lehce archaickým stylem), ale bylo to celé takové...strašně neosobní..členové rodiny postupně umírají jako mouchy, a s nikým to nehne..emoce ? ale kdeže..každý hledí jen sám na sebe, naprostý nezájem, necitlivost..vraha jsem si tipla správně, povedlo se mi odhalit i další utajené rodinné vztahy.. :) (což potěšilo, protože většinou se mi to nestává...)...podtrženo, sečteno - za ten reportérní styl a celkově za příběh, který jsem rodině Greenů nevěřila, dávám hezké 3* a kniha poputuje dál...

Veveova
15.03.2023

Vlastním knihu po babičce, vydanou kolem roku 1930, našla jsem jí náhodou a protože jsem vyrostla na detektivech Columbo a Kojak, tak se mi kniha moc líbila.

rosalee3974
23.01.2023 5 z 5

Hned na úvod musím přiznat, že jsem se k této detektivce dostala díky skvělé televizní inscenaci z roku 2002. Pod jejím silným vlivem jsem s chutí sáhla i po knize a nebyla jsem zklamaná. Je to svižně psaná detektivka z 20., či 30. let 20. století, což se mi samo o sobě zamlouvalo již při sledování filmu. Hodně mi připomíná díla sira A. C. Doyla a Agathy Christie, a jelikož jsem na detektivkách především druhé zmíněné prakticky vyrůstala, sedl mi i S. S. Van Dine. Jelikož případ rodiny Greenů nastavil laťku hodně vysoko, jsem zvědavá na další knihy ze série Philo Vance.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vyvraždění rodiny Greenů v seznamech

v dalších seznamech1x