Případ kožíšku prožraného moly přehled

Případ kožíšku prožraného moly https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23901/pripad-kozisku-prozraneho-moly-23901.jpg 4 35 35

Perry Mason série

V restauraci, kde večeří i Perry Mason, je náhle čímsi vylekána obsluhující servírka. Vybíhá na ulici, je sražena motoristou a zůstává po ní onen kožich. Kdo je zákeřný pachatel?

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Brána

The case of the moth-eaten mink , 1952

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Případ kožíšku prožraného moly. Přihlašte se a napište ho.

iceVS
13.07.2023 5 z 5

Musím přiznat, že tahle knížka mě hodně bavila. Taková jako situační detektivka :-)
Bylo to hlavně o slovíčkách, člověk se musel fakt hodně soustředit a hlavně, nikde netekla střeva proudem :-)

pepa4081
28.04.2021 3 z 5

Jedna z hodně akčních detektivek s Perry Masonem. I závěr, tradičně v soudní síni, byl tentokrát kratší, než obvykle. Hodně jsem se pobavil u některých rozhovorů Perryho s poručíkem Traggem. Ke konci jsem se musel hodně soustředit na to, kdo je kdo. Jednu hvězdičku ubírám za kapitolu XIV,(Masonův klient zde líčí svůj příběh), která mi přišla, jako by ji překládal automat a do knihy mi příliš jazykovým stylem nezapadá.
Uspokojivé.

jarunka54
10.11.2019 4 z 5

Netypický děj, al Gardner napsal tolik ,,mesnovek´´ , že nemohou být stejné, to by ani nebavilo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Případ kožíšku prožraného moly v seznamech

v Právě čtených1x