Kliatba Titanov přehled

Kliatba Titanov https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69815/kliatba-titanov-69815.jpg 5 1741 1741

Percy Jackson série

Že mám moc po svojom otcovi, bohovi mora Poseidónovi, už vieš... Že patrím do Tábora polokrvných, si už takisto zistil... No na plno otázok nepoznám odpovede ani ja. Keď zmizla kamoška Anabeth, bol som okamžite pripravený vyraziť s Groverom a Táliou do boja. Niečo tu však stále nesedí... Kam sa podela bohyňa Artemida? Akej nebezpečnej a záhadnej oblude bola na stope? Mám na seba vziať desivú Titanovu kliatbu, ktorou by sa naplnilo proroctvo orákula? Som Percy Jackson a vyrážam na ďalšiu výpravu do mytologického sveta. Ak chceš, vezmeme ťa so sebou. No bude to fakt nebezpečné!... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

The Titan's Curse , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kliatba Titanov. Přihlašte se a napište ho.

Michelle13
21.02.2024 5 z 5

Skvělý a napínavý příběh, který se opět odehrává po boku velkých bohů a skvělých polobohů. Miluji tyto příběhy. Taková fantazie. Nejde ani popsat jak skvěle se to čte a jak Vás to vtáhne do děje. Už se těším až si přečtu čtvrtý díl ze série Percyho Jacksona a zjistím jak to dopadne s Percym a Annabeth další rok a hlavně jestli se to proroctví vyplní.

Grohlinka
07.01.2024 5 z 5

Skvělé, zatím nejlepší díl, akční od začátku do konce. Dojemný. Jak hrdinové postupně dospívají, dospělejším se stává celý příběh, který je pevně ukotvený a Riordan zdá se, přesně ví, kam směřuje. Nemohla jsem se odtrhnout.

Nathally
08.11.2023 4 z 5

Třetí díl se mi líbil, ale přišel mi trochu slabší než předešlé dva díly. Jsou zde nové postavy, které jsem ze začátku nějak extra nemusela, ale potom jsem si je přeci jen oblíbila. Nejvíc mě překvapilo odhalení Nica a Bianci, kdo je jejich rodič.

Ještě jsme se nepotkali, Pod hladinou a další knižní novinky (33. týden)

13.08.2023

Kniha Kliatba Titanov v seznamech