Pavúk přehled

Pavúk https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511694/bmid_pavuk-VZ6-511694.jpg 4 1361 1361

Ako lapiť pavúka v jeho vlastnej sieti? Pred troma rokmi dostala Saga Bauerová nečakanú pohľadnicu. Neznámy odosielateľ sa v nej vyhrážal zbraňou s deviatimi bielymi nábojmi, pričom jeden z nich mal byť určený pre inšpektora Joona Linnu. Zachrániť ho vraj môže jedine Saga. Čas však pokojne plynie ďalej a z pôvodnej hrozby sa stane len bezvýznamná provokácia, ktorej Joona Linna neprikladá veľký význam. Až doteraz. Na malom ostrove pred prístavom Kapellskärs bolo nájdené telo rozpustené v kyseline a na mieste činu ostala biela nábojnica. Odkaz chladnokrvného vraha je jasný. Ďalšia vražda bude nasledovať, ak sa vyšetrovateľom nepodarí rozlúštiť komplikované hádanky. Joona Linna a Saga Bauerová musia spojiť sily, aby zachránili budúce obete, kým bude príliš neskoro. Vyšetrovanie však neprináša očakávané výsledky a to len prehlbuje ich zúfalstvo. Čo ak sa tento vrah nedá zastaviť? A čo ak sa sami chytili do jeho siete?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Spindeln , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pavúk. Přihlašte se a napište ho.

Jamra
19.05.2024 4 z 5

Neznám předchozí díly, takže celkový dojem je super, na druhou stranu chápu, že pár věcí bylo až moc... A pokud je to jen proto, že se jedná o x-tý díl a bylo potřeba jej dostatečně vyšponovat, ti co četli vše z toho mohou mít jiný dojem.

PetrMalas
04.05.2024 5 z 5

Spolu se Zrcadlovym muzem nejlepsi dil serie mych oblibenych autoru.
Trochu prekombinovane sice, prece jen nebyt tolika vrazd, nemeli by cim zaplnit stranky, ale proc ne. Jsou to pohadky pro dospele, bylo to napinave a cetlo se to samo.

Danago
01.05.2024 3 z 5

Celkem dlouho mi trvala se do knížky začíst. Po prozrazení pachatele děj dostal, větší spád. Ale už mi tato série připadá únavná.

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

01.09.2023

10 nejprodávanějších eknih (únor)

10.03.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Pavúk v seznamech

v Právě čtených47x