Vznik rodinného impéria přehled

Vznik rodinného impéria https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495815/bmid_vznik-rodinneho-imperia-wI6-495815.jpg 4 60 60

Parfumerie Douglas série

Nádherné flakony a omamné vůně! Už jako malá dívka je Marie Carstensová fascinovaná parfémy hamburských dam. A tak si se sestrou Annou slíbí, že si jednou otevřou vlastní parfumerii. Získávají inspiraci v Bruselu, Paříži a ve francouzském městě vůní Grasse, a přitom se setkávají se slavnými lidmi té doby, jako jsou Coco Chanel nebo legendární parfumér François Coty. S mnoha novými nápady se vracejí do hanzovního města a začínají plné nadšení pracovat na otevření svého obchodu Douglas v srdci Hamburku.... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Eine Familiensaga über die Geschichte der Parfümeriekette Douglas , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vznik rodinného impéria. Přihlašte se a napište ho.

Kokoska92
15.03.2024 3 z 5

Vůně jsou nositeli vzpomínek. Každý člověk má vlastní vůni a k ní se musí parfém hodit. Proto stejný parfém voní na dvou různých lidech odlišně.

Pěkná knížka plná voňavých parfémů. Bylo příjemné na chvíli zapomenout na starosti všedních dní a ponořit se do světa rozmanitých vůní. I když mi možná trochu vadily některé nepřesnosti v texu.

Šebestová3
15.02.2024 3 z 5

Nenadchne, ale ani neurazí.

Vevericka.eva
10.01.2024 5 z 5

Román se mi četl velmi dobře, postavy trošku plošší, ale děj zajímavý. Taková oddechovka. Líbí se mi, že alespoň částečně je podle skutečných událostí.

Knižní novinky (43. týden)

25.10.2021

Kniha Vznik rodinného impéria v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech5x