Impérium snů přehled

Impérium snů https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510878/bmid_imperium-snu-q3U-510878.jpg 4 16 16

Parfumerie Douglas série

< 3. díl

Hamburk, 1929. Sestry Hertha a Lucie zdědily od svých kmoter prosperující parfumerii Douglas a jsou rozhodnuté v jejich životním díle úspěšně pokračovat. Když však udeří celosvětová hospodářská krize a k moci se dostávají nacisté, musí víc než kdykoli předtím bojovat o to, aby i nadále mohly předávat světu kouzlo vůní. Jak se vedlo parfumerii Douglas v době krachu na burze i v době prosperity? Dokázalo hamburské impérium zvládnout nové výzvy?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Die Douglas-Schwestern – Die Parfümerie der Träume , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Impérium snů. Přihlašte se a napište ho.

Dámaskloboukem
10.05.2024 2 z 5

Knizka mě nalákala krásnou obálkou, zajímavá doba, chytlavé téma ( aspoň pro každou ženskou čtenářku je svět vůni TOP). Za tímto literárním počinem je i spousta historických informací a tudíž precizní práce.
Proč jsem se s tím trápila skoro měsíc?
Protože pro mě je toto dílo bohužel prototypem ukázkového knižního kýče. Začátek je docela reálný, pak tam začne duo autorů pod uměleckým názvem Charlotte Jacobi ( už to je dost nestandardní jev) tláskat páté přes deváté od zneužívání macechy, přes pád na podlaze se zlomeným vazem až po setkání na hřbitově. Větší kýč mohli těžko vymyslet. Dočetla jsem, ale další díly si nechám uniknout s klidným svědomím.

Szilvia1
10.03.2024 4 z 5

Třetí díl o parfumérií Douglas je napínavější než první a druhý díl,je to pěkné zakončení série.Děj pěkně plyne,vždy se v příběhu něco dějě,ale na konec se vše vyřeší.

zdenaR
18.02.2024 3 z 5

Příjemný čtivý román, mám ráda příběhy vycházející z historických reálií.

Pohřbení andělé, Závěj a další knižní novinky (44. týden)

29.10.2023

Kniha Impérium snů v seznamech