Nikdo není bez viny přehled

Nikdo není bez viny https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215523/mid_nikdo-neni-bez-viny-215523.jpg 4 324 324

Paranormálové série

V dalším dílu Paranormálů se opět setkáváme s Evií, která bude tentokrát kromě svých obvyklých problémů s vílami, upíry a Mezinárodní agenturou pro zadržování paranormálů řešit i problémy, které trápí spoustu dívek jejího věku. Podaří se jí se svými problémy poprat?

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nikdo není bez viny. Přihlašte se a napište ho.

SáraR.
02.05.2023 4 z 5

Tuto sérii jsem zahlédla v knihovně a pak jsem na ni narazila na Re-knihách za super cenu ( všechny tři knihy mě vyšli na cca 220,-), a tak jsem si je přihodila do košíku při objednávce k mým Narozeninám a rozhodně nelituji. Právě jsem dočetla druhý díl a vrhám se na třetí. Za mě byl tento slabší, ale i tak jsem si čtení užila. Strašně jsem si oblíbila hlavní hrdinku. Akorát mi to trochu pokazila moje intuice. To, co hlavní hrdinka zjistila až na konci knihy, mě došlo už ve 2/3. ;)

petrzel
22.09.2021 5 z 5

Skvělé pokračování.

Luigi1
05.06.2021 4 z 5

Nevím co jsem čekal po přečtení prvního dílu,ale bylo to moc zdlouhavé a hodně mluvy málo děje.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nikdo není bez viny v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech7x