Panejo a strašidelná škola Elvíry Moudré přehled

Panejo a strašidelná škola Elvíry Moudré https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358454/mid_panejo-a-strasidelna-skola-elviry-m-8HB-358454.jpg 5 12 12

Elvíra Moudrá je zelená. Má natahovací uši. A je to učitelka. Ne jen nějaká obyčejná. Je to učitelka v skřítkovské škole. Učí skřítky to, co potřebují k přežití – důkladně se schovat, chodit absolutně potichu, zneviditelnit se, rychle utéct před kočkou, ale hlavně překonat svůj strach. Skřítci se na vlastní kůži učí, co je opravdová hrůza, ale i jak svému strachu nepodlehnout a ochránit sebe i ostatní v nebezpečných situacích. Vždyť strach má velké oči. A co je nejdůležitější pro takového skřítka? No přece umět se co nejdokonaleji skrýt! A nenechat se sežrat kočkou, samozřejmě…... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Brio

Nototo a strašidelná škola Elvíry Múdrej , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Panejo a strašidelná škola Elvíry Moudré. Přihlašte se a napište ho.

Fabiolka
03.04.2024 5 z 5

Knížka byla pro nás (Fabiolka&babička) velmi potěšující překvapení. Neotřelé postavičky s vtipnými jmény a vlastně jsme se kromě jemně ukázaných “životních poučení celé čtení i výborně bavily. Čtení bylo i napínavé a strašidelné, jenže dobře z knížky víme, že strach má velké oči, takže v pohodě.
Panejo, to byla jízda, Matičkoskákavá, přečetly jsme za 4dny. A obrázky ,ty jsou přímo překrásné :).

Karcoolka2210
30.05.2023 5 z 5

Táto kniha bola pre mňa veľmi príjemným prekvapením. Skvelý príbeh, skvelé postavičky malých škriatkov, ktorí môžu malým čitateľom pomôcť prekonávať prekážky. Ilustrácie v knihe sú tiež úžasné. Odporúčam ja, aj všetci predkšoláci, ktorým som túto knihu čítala a náramne si ju užívali, každý deň sa tešili na novú kapitolu a chceli čítať aj pokračovanie, ktoré ale žiaľ nie je :)

Vierka_kikanika
21.11.2018

Knihu som čítala deťom pred spaním, ale priznám sa, že ma neoslovila. Príbehy dlhé, rozvláčne, predvídateľné. Oceňujem však pekné ilustrácie.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Panejo a strašidelná škola Elvíry Moudré v seznamech