Naše máma je bosorka! přehled

Naše máma je bosorka! https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199005/nase-mama-je-bosorka-199005.jpg 4 37 37

Nezmohl jsem se ani na slovo. Tohle jsem teda nečekal. Stop! Začněte hezky od začátku, od první stránky: s Nikem a Natálií se dozvíte, kdo je bosorka a co je doopravdy jejich maminka. Jak spolu kamarádí - a někdy taky ne - sourozenci. Proč je lepší si navzájem pomáhat a proč se máte dívat pozorně kolem sebe. Veselé vyprávění o věcech všedních i nevšedních, vážných i veselých pro všechny trošku zdatnější čtenářky i čtenáře!... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Albatros (ČR)

Naša mama je bosorka! , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Naše máma je bosorka!. Přihlašte se a napište ho.

Karcoolka2210
21.09.2021 4 z 5

Veľmi podarená kniha. Vtipná, náučná, s celkom prekvapivým koncom. Deťom v škôlke sa páčila, takže odporúčam :)

Drakobrouk
11.02.2021 5 z 5

Naše máma je bosorka je pro mně první kniha o čarování kde hlavní postava není přímo čaroděj. Tato kniha dokazuje že na konci se vše visvětlí.

FlLys
30.10.2020 3 z 5

Pěkná kniha, sen každého dítěte umět čarovat, moci létat, objevit tajemství. Jen by se měli dostat do většího průšvihu, aby byli poučeni, že se určitý věci nedělaj'.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Naše máma je bosorka! v seznamech

v dalších seznamech1x

Gabriela Futová
slovenská, 1971
2019  82%Kapky na kameni
2010  68%Poškoláci
2001  95%Hľadám lepšiu mamu
2008  83%Naše máma je bosorka!
2003  88%Nezblázni sa, mamička