Romance Dawn: Dobrodružství začíná přehled

Romance Dawn: Dobrodružství začíná
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535482/bmid_romance-dawn-dobrodruzstvi-zacina-660c1edbe0c28.jpg 5 21 21

One Piece série

Nadešel zlatý věk pirátů. Období honby za One Piecem – Velkým pokladem, který po sobě zanechal legendární Gold Roger a za nímž se na moře pod pirátskou vlajkou vydalo nespočet mužů a žen prahnoucích po slávě. Ti všichni učarovali chlapci Luffymu, který následuje jejich příkladu a hodlá se stát králem pirátů.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Romance Dawn: Dobrodružství začíná. Přihlašte se a napište ho.

Hor89
02.06.2024 5 z 5

Úvodní díl jedné z nejslavnějších a (bohužel pro moji knihovnu praskající ve švech) nejdelších mang. Kresba je výborná - přehledná, detailní a nápaditá, jen mi občas trochu vadí přehnané emociální projevy u postav. Překlad se naštěstí také povedl. Příběh je akční, napínavý a dost vtipný. Děj prvního dílu je klasický seznamovací díl, přesto je hodně zábavný a navnadí na pokračování.

Budulman
02.06.2024 5 z 5

Z One Piece jsem vždycky za poslední roky viděl střípky... jednotlivé obrázky přehnaně vytlemeného kluka, kdy jsem si pokaždé říkal, že to je strašná blbost a ty přehnané emoce na obrázcích mě prostě iritovaly.
Jindy to byla nově vydaná hra, které jsem nevěnoval pozornost, protože One Piece.
Když jsem během časů, kdy jsem skládal papírové modely narazil na vystřihovačku zvláštní lodi, kterou musel ve světě každý mít, vůbec jsem si to s ničím nespojil a právě teď to zapadlo.
Včera jsem si tedy zašel koupit první díl té slavné a opěvované manga serie...
Musím uznat, že jsem byl zbytečně skeptický a první díl mě tuze pozitivně překvapil a vlastně jsem ze sebe vnitřně udělal tak trochu hlupáka, co celou dobu soudí jen z obrázků bez kontextu.
Vypadá to, že s tím, jak bude Crew vydávat 6 knížek ročně, mám do důchodu seriál, který snad stihnou vydat a budu na to ještě mít funkční oči :D
A pokud budu netrpělivej, tak si holt schrastím anglickou mutaci :D

pejty
01.06.2024 5 z 5

Konečně jsem se po 20 letech dočkal a mohl si přečíst první díl, za mě té nejlepší mangy, v češtině. One Piece je pro mě srdcova záležitost a už se těším na další díl. Výborně napsané postavy, úžasný příběh, jedinečná kresba a kopec zábavy, toť vše obsahuje tento jedinečný počin.

Dotek zmaru, Ďábelské srdce a další knižní novinky (22. týden)

26.05.2024

Kniha Romance Dawn: Dobrodružství začíná v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x

piráti manga

Eiičiró Oda
japonská, 1975
2024  96%Romance Dawn: Dobrodružství začíná
2024  0%Střet s Buggyho posádkou!