Ohnivá pole přehled

Ohnivá pole
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477875/bmid_ohniva-pole-pYX-477875.jpg 4 38 38

První linie série

Nastal čas přenést boj k Dlouhánům… Mars je pod kontrolou Dlouhánů déle než rok. Vyčerpané síly aliance národů Země zatím obnovovaly své flotily a cvičily nové posádky na staré válečné lodě. Velení, které dlouho váhalo mezi nutností tvrdě zasáhnout proti Dlouhánům a další přípravou, se teď konečně rozhodlo udeřit. Zkušení veteráni Grayson a Halleyová znovu ocitají na hrotu oštěpu, když spojené armády Země vyrazí do boje proti Dlouhánům. Ale pokud ve válce existuje nějaká neměnná pravda, tak ta, že žádný bitevní plán nepřežije setkání s nepřítelem… a Dlouháni chtějí Mars udržet stejně odhodlaně, jako ho lidé chtějí získat zpět.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: ekniha , Fantom Print

Fields of Fire , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ohnivá pole. Přihlašte se a napište ho.

panPatejl
04.01.2023 4 z 5

Každý díl je malinko jiný, ale Klosák opět nezklamal. Bitva o Mars byla epická!

hanzmb
30.11.2022 4 z 5

Tento díl je na solidnější úrovni než ten předchozí. Nebo možná i pomohl odstup, který jsem si od této série dal. Lehká odpočinková střílečka, která mozek moc nezatíží, ale dobře se čte. Zkrátka přesně to, co této literatury očekáváte.

Franc
18.11.2021 2 z 5

Nevím, nevím, popravdě jsem se do knihy nemohl pořádně začíst. Četba byla jak jízda na vlně, akce střídala místa, která v knize ani být nemusela. Jako v knihách minulých opět autor vstoupil na pole menších filozofických úvah a to mu prostě nejde. Nejsilnější je v akci. Proto bych v tomto přidal, v předchozím ubral.

Jinak nečekejte výraznější přerod oproti dílům minulým. Autor pořád jede stejným směrem a moc uhýbat nechce. Pokud se naladíte na jeho vlnu, budete spokojeni, v opačném případě se možná dostaví lehká znuděnost.

Takže musím jít proti proudu a konstatovat, že tentokráte mě příběh mnoho nezaujal. Přesto nehodlám házet flintu do žita a jsem připraven dát prostor i dílu poslednímu.

10 nejprodávanějších eknih (srpen)

05.10.2021

Kniha Ohnivá pole v seznamech