Nezvěstná přehled

Nezvěstná https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320676/mid_nezvestna-ZuA-320676.jpg 3 30 30

Ve vesničce Beynac-et-Cazenac, která se nachází v jihozápadní Francii a je opředená magickou atmosférou, žije Estelle, která se rozhodne pro rozvod s manželem a nový život. Dřív než svůj plán stihne realizovat, zemře násilnou smrtí, a navíc se zjišťuje, že byla těhotná. Tento fakt vyvolá spoustu otázek, na které hledá odpovědi především její muž Olivier, který si je jistý tím, že nemůže mít děti. Byla mu snad Estelle nevěrná? Na druhé straně Annalise je šťastně vdaná a jediné, co ji celý život trápí, je předčasná smrt milovaného bratra. Její manžel Jean má však jedno tajemství. S mrtvou Estelle měl společného víc, než by si kdy pomyslela. Rozbíhá se vyšetřování a podezřelých je více než dost. Detektivní drama plné intrik, tajemství, vypočítavosti a křivd.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Brána

Missing , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nezvěstná. Přihlašte se a napište ho.

kachnat
16.04.2021 3 z 5

Vcelku jsme knihu zhltla, zápletka byla zajímavá. Jak už zde byla napsáno přečetla jsem už lepší detektivky, ale i tak se mi líbila.

tess.de.veles
12.03.2019 2 z 5

Průměr. Neurazí, nenadchne......A když si ji nepřečtete, o nic jste v životě nepřišli :-)

Nikkaa
28.08.2018 2 z 5

Myslím si,že kniha je hezky psaná řeší se vražda, nezvěstná matka a spousta tajemství rozuzlení díla přijde na konci,není na místě dávat úplně negativní hodnocení stojí za to dočíst,ale sto lidí sto chutí

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nezvěstná v seznamech

v dalších seznamech1x