Nežný darebák přehled

Nežný darebák https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466490/bmid_nezny-darebak-A7p-466490.jpg 4 252 252

Malory Family série

Dlhých šesť rokov čakala pekná a odvážna Georgina z bohatej americkej rodiny lodiarov Andersonovcov na svojho snúbenca. Napokon sa s rodinným priateľom Macom rozhodne vyhľadať ho v nenávidenom Anglicku. Zistí, že snúbenec sa dávno oženil s inou, a tak ju čaká neveselý návrat domov. V preoblečení za chlapca nastúpi na palubu lode, ktorej kapitánom je Angličan James Malory, čierna ovca pyšnej aristokratickej rodiny, bývalý pirát, ktorý sa zaprisahal, že sa nikdy neožení. Počas dlhej cesty na otvorenom mori nič nezabráni vzájomnej príťažlivosti a vášni. Ich zväzku však stojí v ceste veľa prekážok, ktoré prekoná len skutočná láska.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Gentle Rogue , 1990

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nežný darebák. Přihlašte se a napište ho.

Ewe291
21.12.2023 3 z 5

Oblubila som si tuto rodinu
Lenze tato cast je podla mna najslabsia. Ale na odreagovanie dobra

Terezzie
13.12.2023 5 z 5

Tuto knihu řadím do mého TOP seznamu v sekci historických romancí. Nádherný příběh , velmi čtivé, hlavní postavy jsem milovala . Zkrátka kniha ke které se určitě ráda vrátím . Děkuji a doporučuji .

havrmoni
04.09.2023 5 z 5

Tady mě to bavilo mnohem více. Hrdinka mi oproti té z předchozího dílu byla sympatická.

Knižní novinky (16. týden)

18.04.2021

Kniha Nežný darebák v seznamech