Nežná ako noc přehled

Nežná ako noc https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36296/nezna-ako-noc-36296.jpg 3 74 74

Alexandra, dcéra známeho lekára, prijme ponuku lorda Newella a stane sa guvernantkou jeho slabomyseľného brata. Na hrade sa objavujú záhadné úkazy a ktosi sa pokúša Alexandru zabiť. Dievčina tuší, že v minulosti sa tu muselo stať čosi strašné, čo poznačilo životy oboch bratov. Má obavy o prostoduchého Samuela a postupne sa zaľúbi do pána hradu, ktorý jej zároveň naháňa strach...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Gentle from the Night , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nežná ako noc. Přihlašte se a napište ho.

mariva
02.08.2023 3 z 5

Knihou nejsem nijak nadšená, ale současně ji nemůžu úplně odsoudit. Duchařský námět měl velkou spoustu nesrovnalostí, čekala jsem, že alespoň některé události se vysvětlí jako zásah nějaké nepřátelské, ale živé osoby. Chování Damiana nedávalo smysl, ani přes zážitky z dětství. Takže celkově takový průměr, i když námět byl zajímavý.

Beheregis
10.10.2022 3 z 5

Měla jsem trošku chaos mezi tím co je realita a co je nadpřirozeno. Jinak ta kniha byla v celku dost zajímavá a napínavá.

evik75
15.03.2022 2 z 5

Knihy od této autorky mám ráda a některé jsem přečetla i několikrát. K této se už asi jen tak nevrátím, protože mě příběh, i když byl místy napínavý a zajímavý, v konečném výsledku moc nebavil.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nežná ako noc v seznamech

v dalších seznamech1x