Než ho poznala přehled

Než ho poznala https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434133/bmid_nez-ho-poznala-4Sx-434133.jpg 4 36 36

Fascinující psychologický thriller o velmi zvláštním přátelství dvou sousedů.Hen a její manžel Lloyd se přestěhovali do nového domu a Hen zde konečně nachází klid a stabilitu. Když se ale oba potkají se svými sousedy, její klid je rozmetán díky povědomému objektu, který spatří na sousedově polici. Je to sportovní trofej, přesně ta, která zmizla z bytu mladého muže, jenž byl před dvěma lety zavražděn… Hen to ví, protože je touto nevyřešenou vraždou už dlouho podivně přitahována. Je to posedlost, kterou se snaží potlačit, ale nedokáže se jí úplně zbavit… Její minulost totiž také skrývá temná tajemství. Kdo z nich je ale ve skutečnosti nebezpečný?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Bookmedia

Before She Knew Him , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Než ho poznala. Přihlašte se a napište ho.

Pavlína2019
07.01.2023 5 z 5

Bravo, opět bomba!

Další výborná, napínavá, poutavá a zajímavá kniha od tohoto autora.

Ten to fakt umí, nedá se přestat číst!
Rozhodně všem doporučuji.

mikika
09.11.2022 5 z 5

pozvolný psychothriller, který se z většiny odehrává v myslích postav, klame tělem. na první pohled nejsou hrdinové zrovna sympatičtí, postupem se vaše dojmy mění, a na konci abyste začali zase od začátku. žádné velké drama, ale přesto příběh zůstane hlodat ještě dlouho v hlavě.

MichaelaS081
01.10.2021 5 z 5

Kniha se četla sama. Moc se mi líbila. Četla jsem od tohoto spisovatele dvě knihy a obě super.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Než ho poznala v seznamech

Peter Swanson
americká, 1968