Než ho poznala

Než ho poznala https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434133/bmid_nez-ho-poznala-4Sx-434133.jpg 4 36 36

Fascinující psychologický thriller o velmi zvláštním přátelství dvou sousedů.Hen a její manžel Lloyd se přestěhovali do nového domu a Hen zde konečně nachází klid a stabilitu. Když se ale oba potkají se svými sousedy, její klid je rozmetán díky povědomému objektu, který spatří na sousedově polici. Je to sportovní trofej, přesně ta, která zmizla z bytu mladého muže, jenž byl před dvěma lety zavražděn… Hen to ví, protože je touto nevyřešenou vraždou už dlouho podivně přitahována. Je to posedlost, kterou se snaží potlačit, ale nedokáže se jí úplně zbavit… Její minulost totiž také skrývá temná tajemství. Kdo z nich je ale ve skutečnosti nebezpečný?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Bookmedia

Before She Knew Him , 2019

Pavlína2019
07.01.2023 5 z 5

Bravo, opět bomba!

Další výborná, napínavá, poutavá a zajímavá kniha od tohoto autora.

Ten to fakt umí, nedá se přestat číst!
Rozhodně všem doporučuji.

mikika
09.11.2022 5 z 5

pozvolný psychothriller, který se z většiny odehrává v myslích postav, klame tělem. na první pohled nejsou hrdinové zrovna sympatičtí, postupem se vaše dojmy mění, a na konci abyste začali zase od začátku. žádné velké drama, ale přesto příběh zůstane hlodat ještě dlouho v hlavě.

MichaelaS081
01.10.2021 5 z 5

Kniha se četla sama. Moc se mi líbila. Četla jsem od tohoto spisovatele dvě knihy a obě super.

Zlatinka.Emilly
26.08.2021 5 z 5

Zajímavý příběh, pěkně se četlo. Jen tak na zamyšlenou: známe své sousedy? Známe lidi okolo sebe? Opravdu je známe? Možná bychom byli někdy velice překvapeni, s kým se stýkáme a koho považujeme na kamaráda.

petula22
13.07.2021 4 z 5

A mě se to líbilo, pěkně zpracované, stránky ubihaly jedna za druhou. Zajímavý námět.

jasmína
22.03.2021 5 z 5

Trošku mě zamrzelo, či překvapilo, že jsem něco málo odhadla asi brzy, ale kniha je tak skvěle napsaná, že nedám ani o tu hvězdičku méně, jak jsem plánovala původně.

Jen tak dál, pane spisovateli.....

ArwenAragorn
28.02.2021 3 z 5

60%
...Ale stejně na ni nemohl přestat myslet. A na to, jak moc toužil vědět, co si myslí ona. Na jedno mohl vzít jed: i ona myslí na něho. Bez ustání...

Slušný a vlastně docela originální psychologický thriller. Po pozvolném začátku nás čeká strmější část s výborným rozuzlením, které jsem rozhodně nečekala. Za něj dávám autorovi palec nahoru.
Ráda tuto knížku doporučím k přečtení, přestože se nevyrovná knížce Na zabití, která mě nadchla.

Vlaďkaa4
29.01.2021 4 z 5

Mě se to líbilo, zápletka mi rozhodně nedošla dříve. Spis jsem porad podezirala Hen, ze všechno bude jinak. A ono bylo, ale jinak.

bookcase
10.01.2021 4 z 5

Tohle jsem zhltla, ani nevím jak. Parádní, napínavé, se zajímavým vyústěním,které znám z jiných příběhů, ale vždycky mě stejně dostane.

Kočička911
07.12.2020 3 z 5

Jako, nebylo to špatný, ale že bych si z toho sedla na prdel to ne..

MMacicekk
09.11.2020 4 z 5

Pokud hledáte neotřelý psychologický thriller, který se vám zaryje pod kůži, tak jste tady správně. Autor totiž napsal chytrý a překvapivý příběh, který staví na výborně vykreslených charakterech hlavních postav a odkrývá nejhlubší tajemství lidské mysli a její zvrácenosti. Třešničkou na dortu je překvapivý závěr, u něhož vám zůstane pusa otevřená dokořán.

Peter Swanson
americká, 1968