Netradiční procházky Prahou I přehled

Netradiční procházky Prahou I https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164446/netradicni-prochazky-prahou-i-164446.jpg 4 5 5

Historicko-místopisný průvodce po Praze, určený nejen Pražanům, ale i návštěvníkům české metropole, kteří chtějí Prahu poznat z jiného úhlu. Nabízí 15 tematických vycházek po pamětihodnostech Starého města, Nového města a Vyšehradu, se řadou zajímavostí a zvláštností, které se v průvodcích mnohdy nevyskytují. Součástí knihy jsou mapky se všemi objekty, o nichž je v textu řeč, černobílé kresby zobrazující to, co už k vidění není, a unikátní fotografie zachycující domy či různé zdobné prvky, které nejsou běžně přístupné nebo které ke své škodě při dnešním životním tempu snadno přehlédneme.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Netradiční procházky Prahou I. Přihlašte se a napište ho.

kate9326
21.11.2022 4 z 5

Výhoda- knížka je velmi podrobná, výletů je popsáno dost, hodně infa z historie
Nevýhody- málo fotek, kreseb, nesedí mi styl u některých ilustrací, které by se hodily do jiného žánru /satira například/ -plánky by mohly být povedenější, i když každý se spolehne asi na telefon :-))

Daydreamer
29.04.2019 3 z 5

Řada knih této autorky patří k mým oblíbeným, nicměně právě tento titul mne nijak zvlášť neoslovil. Je to prostě jen další z dobrých průvodců po Praze.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Netradiční procházky Prahou I v seznamech