Neškodný až po smrti / Spěte sladce přehled

Neškodný až po smrti / Spěte sladce https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/97731/bmid_neskodny-az-po-smrti-spete-sladce-871-97731.jpeg 4 15 15

Dva klasické detektivní příběhy. Neškodný až po smrti: Fay Benson, tanečnice nočního klubu, zmizela před 14 měsíci, avšak policie stále ještě neví, zda je naživu či mrtvá. Když tedy novinář Chet Sladen začne s vlastním vyšetřováním, nečeká, že něco objeví. Stopy ho vedou do Tampa City, které je proslulé nejhůře spolupracujícími policisty v USA – a číhají zde tajemství, jež zůstala skryta příliš dlouho… Světě sladce: Ed Haddon, král zlodějů, opět peče plán loupeže – tentokrát si dá za cíl okrást bohaté hosty Spanish Bay Hotelu v Paradise City. Loupež má proběhnout naprosto bez násilí, pouze s možným uspáním s uspávací pušky. Ed zkontaktuje své kumpány a plán se dá do pohybu. Nikdo však netuší, že nejsou jediní, kdo se toho večera do hotelu vkradl pod falešnou záminkou…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Beta-Dobrovský , Ševčík (Plzeň)

Safer Dead / Have a Nice Night , 1954

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Neškodný až po smrti / Spěte sladce. Přihlašte se a napište ho.

DzordanoChruno
12.11.2020 4 z 5

Čítal som iba "Neškodný...", dobrá kniha: sympatický hrdina (chvályhodné, že sa ani raz neodohrá posteľová scéna), pútavá zápletka a spád, autor dobre udržuje napätie a tých pár nelogickostí knihe radi odpustíte.

Disease
29.07.2019 5 z 5

Chase ve formě. Jak starší tradiční drsná škola tak i novější heist na vysoké úrovni. V obou případech navíc i humornější ladění.

jaroiva
11.01.2019 4 z 5

Dostala jsem se jen k povídce Spěte sladce, ale líbí se mi. Klasická stará dobrá detektivka, konec tak trochu veselý, tak trochu drsnější, za vším hledej ženu!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Neškodný až po smrti / Spěte sladce v seznamech

James Hadley Chase (p)