Není sestra jako sestra přehled

Není sestra jako sestra
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538150/bmid_neni-sestra-jako-sestra-663d69f2ab346.jpg 4 2 2

Na malém městě, jako jsou Vlčice, ví skoro každý, kde se co šustne. Ovšem dvojčata Klára a Gábina to vědí okamžitě a do puntíku. Ke všemu strašně rády do všeho strkají nos, což nelibě nese především bývalý policista David Holzman, který si v okresním městě založil soukromou detektivní kancelář. Gábina s Klárou už nějakou dobu pomáhají v nesnázích své třetí, nevlastní sestře Kamile, ke které přišly doslova jako slepý k houslím. Kamila, která žila s květinářem Matějem a starala se o jeho malou dcerku Aurélii, je totiž až chorobně ambiciózní a pracuje pro firmy s adresami v daňových rájích. A právě když se Vlčicemi jako uragán přežene zpráva, že Pepina, Matějova manželka a matka malé Aurinky, zemřela ve vězeňské nemocnici, dostane se Kamila do problémů, které na první pohled nemají řešení…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Není sestra jako sestra. Přihlašte se a napište ho.

PetraN17
10.05.2024 4 z 5

Tentokrát mi připadalo vše takové poněkud chaotické… jak případy, tak i vztahy. Uvidíme, jestli ještě bude nějaké příště :)))

Holly, Stříbrné hrdlo a další knižní novinky (20. týden)

12.05.2024

Kniha Není sestra jako sestra v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x