Návrat ze zítřka přehled

Návrat ze zítřka https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77605/navrat-ze-zitrka-77605.jpg 4 15 15

Ve svých dvaceti letech George Ritchie zemřel ve vojenské nemocnici. O devět minut později se navrátil do života. Co se mu během těchto minut stalo, bylo tak přesvědčivé, že to změnilo jeho život navždy. Kniha Návrat ze zítřka vypráví o jeho mimotělesném setkání s dalšími nefyzickými bytostmi, o jeho cestě skrze různé dimenze času a prostoru a nakonec o jeho transformujícím setkání se Světlem světa, Synem Božím. Ritchieho úžasná zkušenost nejen změnila jeho pohled na věčnost - od té doby ho provázela a řídila celý jeho život. Jeden z nejpodivuhodnějších popisů posmrtného života, života na "druhé straně", kniha plná naděje - Návrat ze zítřka může změnit k lepšímu i váš život.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus Záhady
Vydáno: , Poznání

Return from Tomorrow

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Návrat ze zítřka. Přihlašte se a napište ho.

ibáG
13.10.2020 4 z 5

Hodně zajímavé. Četla jsem v době, kdy jsem tyto knihy hltala. To už je hooodně let... Měla jsem potřebu toto téma sledovat, analyzovat... Připadáte si doslova jako v jiném světě. A taky jste. Hodně věcí si díky tomuto výletu můžete uvědomit. A zda tomu člověk věří, a nebo ne, je jen na něm.

michalk303
03.04.2019 5 z 5

Strhující reálný příběh, knihu jsem přečetl najednou. Byl by to velice zajímavý námět na film, podobné téma je zpracováno třeba ve filmu Náš domov (Nosso Lar)

MOu598
04.08.2017 1 z 5

Četla jsem v říjnu 2016. Podle mých poznámek:
O tom, co je po smrti. Autor se vrátil zpět do života po 9 minutách.
Knížka se mi nelíbí.
Nebe, peklo, ráj.
Nemyslím si, že to tak funguje, pokud ano, tak se mi to nebude líbit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Návrat ze zítřka v seznamech

v Právě čtených1x

George Ritchie
americká, 1923 - 2007
2006  77%Návrat ze zítřka
1995  40%Světlo po smrti I.
2015  60%Můj život… po smrti
2015  0%Môj život... po smrti