Návrat ze zítřka

Návrat ze zítřka https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77605/navrat-ze-zitrka-77605.jpg 4 15 4

Ve svých dvaceti letech George Ritchie zemřel ve vojenské nemocnici. O devět minut později se navrátil do života. Co se mu během těchto minut stalo, bylo tak přesvědčivé, že to změnilo jeho život navždy. Kniha Návrat ze zítřka vypráví o jeho mimotělesném setkání s dalšími nefyzickými bytostmi, o jeho cestě skrze různé dimenze času a prostoru a nakonec o jeho transformujícím setkání se Světlem světa, Synem Božím. Ritchieho úžasná zkušenost nejen změnila jeho pohled na věčnost - od té doby ho provázela a řídila celý jeho život. Jeden z nejpodivuhodnějších popisů posmrtného života, života na "druhé straně", kniha plná naděje - Návrat ze zítřka může změnit k lepšímu i váš život.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus Záhady
Vydáno: , Poznání

Return from Tomorrow

ibáG
13.10.2020 4 z 5

Hodně zajímavé. Četla jsem v době, kdy jsem tyto knihy hltala. To už je hooodně let... Měla jsem potřebu toto téma sledovat, analyzovat... Připadáte si doslova jako v jiném světě. A taky jste. Hodně věcí si díky tomuto výletu můžete uvědomit. A zda tomu člověk věří, a nebo ne, je jen na něm.

michalk303
03.04.2019 5 z 5

Strhující reálný příběh, knihu jsem přečetl najednou. Byl by to velice zajímavý námět na film, podobné téma je zpracováno třeba ve filmu Náš domov (Nosso Lar)

MOu598
04.08.2017 1 z 5

Četla jsem v říjnu 2016. Podle mých poznámek:
O tom, co je po smrti. Autor se vrátil zpět do života po 9 minutách.
Knížka se mi nelíbí.
Nebe, peklo, ráj.
Nemyslím si, že to tak funguje, pokud ano, tak se mi to nebude líbit.

Danafantom
16.04.2013 4 z 5

Útlá knížka líčí zážitek vojáka, který byl během 2. světové války 9 minut ve stavu smrti (nebo jak to nazvat). Provádí ho tam světelná bytost (ve které křesťansky založený člověk poznává Ježíše). Na víru mě to neobrátilo, ale zajímavé to bylo :-)

George Ritchie
americká, 1923 - 2007
2006  77%Návrat ze zítřka
1995  40%Světlo po smrti I.
2015  60%Můj život… po smrti
2015  0%Môj život... po smrti

Kniha Návrat ze zítřka je v