Nalehko přehled

Nalehko https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417989/bmid_nalehko-NLL-417989.jpg 5 41 41

Pokud se Vám zdá nereálné zredukovat svou základní výbavu třeba i na měsíční trek maximálně do 7 kg, právě pro vás je určena tato publikace. Petr Kosek je držitelem ocenění Triple Crown, což znamená, že přešel všechny tři dálkové americké treky. Díky přípravám na ně objevil kouzlo ultralehkého vybavení. Autor v knize představí veškeré ozkoušené tipy a ukáže vám, jak je nesmírně osvobozující pohybovat se krajinou s hlavou vzpřímenou, bez bolesti zad, ramen a kolen. Jednotlivé tematické okruhy se dotknout bezpečnosti, oblečení, spaní, batohů, vaření, vody, jídla, map, navigace a taky základních návyků pro fungování na treku. Vše doplněno o zajímavosti, vlastní zážitky z cest, ilustrace a fotografie.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nalehko. Přihlašte se a napište ho.

tereza1964
03.04.2024 5 z 5

Pokud bych někdy vyrazila na dlouho cestu pěšky, tato kniha by byla moje bible :D

Horal123
28.01.2024 5 z 5

Nejsem ultralight hiker, na horách nechodím 50 km denně, takže gramy nemusím až tak řešit. Ale tomu konceptu "posedlosti gramy" rozumím a zcela ho chápu. Na knížce je dobře vidět, že Petr Kosek má nachozeno a tak ví o čem píše.

Mickhesh
17.05.2021 5 z 5

Zdravím. K této knize se paradoxně dostanete po prvním neúspěšném přespání venku a nachozených 50km. Začnete zkoumat co dělat jinak a dostanete se k této knize, ačkoli by jste si jí měli přečíst jako number first. Pro zkušenější borce už tolik informací nepřináší, nicméně opakování je matka moudrosti. Určitě tam každý nalezne něco, co nevěděl. 90%.

Knižní novinky (40. týden)

29.09.2019

Kniha Nalehko v seznamech