Na orlích křídlech přehled

Na orlích křídlech
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346503/bmid_na-orlich-kridlech-an0-346503.jpg 5 9 9

Další kniha o modlitbě? Vždyť o ní byly napsány už tisíce knih. Proč si tedy troufám psát znovu na toto téma? Vždycky, kdyř čekám na letišti, přemýšlím, proč existuje tak velké množství parfémů..., pečiva.... a všechny mají svou vlastní vůni či chuť. Všechny jsou výborné, a přece odlišné.tato kniha se nechce omezit na poskytnutí teologických informací. Mým záměrem je předat vám zkušenost s Ježíšem, "vtáhnout" vás do ní, umožnit vám, abyste se s ním nově setkali. Knižní podoba nahrávek ze semináře Ježiš je môj priateľ.... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství

Let na orlích krídlach , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na orlích křídlech. Přihlašte se a napište ho.

martunka
31.05.2022 5 z 5

Opět...prostě úžasné. Knihy od Elliase Velly jsou pro mě vždy přínosem.

Jana512
26.01.2020 5 z 5

Autor s velkou touhou pomoci čtenářům předstupovat před Boha s důvěrou a radostí, využívá různé příběhy a předává vlastní zkušenosti. Modlitba se tak stává posilou k přijetí všeho, co život přináší.

Kopretina
09.03.2019 5 z 5

Žít hluboký duchovní život mi ještě před nedávnem přišlo nemyslitelné v běžném životě rodinném, pracovním či společenském. Shledávám však, a to např. i díky této knize, že jsme k němu zváni všichni, bez ohledu na stav či vytížení, právě v tomto okamžiku na tomto místě.
Kniha není odborným vědeckým pojednáním, jednoduchým způsobem autor nabízí se v modlitbě posunout o krůček dál a hledat si své způsoby a možnosti. Zvláště pak oceňuji poslední kapitoly, kde mluví o jednotlivých druzích modlitby - a hned to aplikuje do praxe.
Kniha, na kterou chci v životě ještě sáhnout.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na orlích křídlech v seznamech

v Právě čtených1x