Na neVěčné časy přehled

Na neVěčné časy https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529910/bmid_na-nevecne-casy-659fb138f19d1.jpg 5 81 81

Ponořte se do světa romantiky a magie. Osm příběhů o druhých šancích, které vám ukáží, kde všude je možné najít svou spřízněnou duši, pravou lásku nebo sílu začít znovu. Poznejte magický realismus, který si ve světě získal tisíce srdcí a v této jedinečné sbírce máte možnost se s ním seznámit i vy.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na neVěčné časy. Přihlašte se a napište ho.

nakavusterezou
včera 4 z 5

Když mě oslovila jedna z autorek (jedná se o povídkovou knihu), jakmile jsem viděla obálku, měla jsem jasno - tuhle knihu chci! :D

Jedná se o mix žánrů romantiky a magie, celkem netradiční, ale věřte, že to dává smysl:)

Mám tu nějaké fanoušky seriálu Black mirror? Jestli ano, kniha Na nevěrné časy se seriálu - nepatrně - podobá. Čím? Tím, že jsou příběhy zasazené do našeho světa, ale v případě knihy do našeho života zasahuje - v každé povídce jinak - magie a ovlivňuje lidské životy. (Co se BM týče, tak do běžného života zasahuje vyspělá technologie).

Až na jednu povídku, která mě moc nezaujala, se mi všechny povídky líbily a s čistým srdcem vám knihu mohu doporučit:) škoda, že kniha není víc vidět, zaslouží si to:)

SedllY
16.05.2024 3 z 5

Průměrná sbírka povídek. Znovu bych si přečetl jen Tvůj hlas a Pět otázek.

Misa.Michalkova
10.05.2024 5 z 5

Krásné čtení, romantické lehce okořeněné fantasy. Za mě super, mohlo to být klidně delší. Obálky jsou prostě nádherné.

Dny v knihkupectví Morisaki, Pavučina lstí a další knižní novinky (7. týden)

11.02.2024

Kniha Na neVěčné časy v seznamech

v Právě čtených10x
v dalších seznamech4x