Na krev přehled

Na krev https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/307928/bmid_na-krev-s7o-307928.jpg 4 64 64

Velmi provokativní román se silným nádechem erotiky, vyprávějící příběh bouřlivého a nelehkého života teprve sedmnáctiletého chlapce s homosexuální orientací. Rozvrácená rodina, a tragická ztráta otce. Soužití s otčímem a matkou, kde hledá své místo v životě a důvod proč žít. Svět syrový, chladný, kde prodávání vlastního těla, jako snaha o vedení spořádaného života a zařazení se do společnosti, se stává výzvou, jenž nemusí být překonána.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na krev. Přihlašte se a napište ho.

alnovka82
22.04.2024 5 z 5

Poslední kniha od autorky, kterou jsem neměla přečtenou, hlavně protože je téměř nemožné ji sehnat.
Asi pokud bych ji četla jako první, tak bych byla překvapená, ale tím že už autorčin styl znám, tak se mi kniha moc líbila. Oba hlavní hrdiny jsem milovala a ke knize se určitě ještě někdy vrátím.
Miluju všechny autorčiny knihy.

jackdaw
08.04.2024 5 z 5

Moje nejoblíbenější kniha od autorky. Ten nápad je prostě super. Na rozdíl od jiných komentářů, já si myslím, že hlavní postava (Timothy) příběh posunula na vyšší level. Jeho hlášky i komentáře mě neskutečně bavily. Jsem ráda, že jsem sehnala knihu v papírové formě, protože se k ní určitě ještě několikrát vrátím i přes docela velké množství překlepů a chyb.

Plangi
01.09.2023 3 z 5

Chválím zajímavý a odvážný námět. Líbil se mi hlavně způsob, jaký autorka zvolila k završení zápletky. Tedy, že z celé té nešťastné složité situace vyšlo alespoň nějaké štěstí. Co hodně sráží celkový dojem, je bohužel hlavní aktér Timothy, jenž mi byl neskutečně nesympatický svými myšlenkovými pochody a vyjadřováním. Taktéž jsem nepochopil ten mix českých nářečí, jakým je kniha napsána.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na krev v seznamech

v dalších seznamech1x