Mysli na mě přehled

Mysli na mě https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489324/bmid_mysli-na-me-gm3-489324.jpg 3 14 14

V roce 1942 se Yvette a James v Egyptě poprvé drželi za ruce. Navzdory bombám vybuchujícím všude kolem. Zas a znova si ve válečném šílenství nacházeli cestu jeden k druhému. A po válce našli štěstí v Anglii… V roce 1974 se ovdovělý James stěhuje do malé vesničky ani ne půl hodiny jízdy od městečka, kde před čtvrtstoletím vybudovali s Yvett svůj první společný domov. A narazí zde na ozvěny temné minulosti, které jej donutí přehodnotit vše, co si myslel, že ví o svém životě i milované ženě. Dokáže zlomený muž nalézt cestu ke svému synovi a odpustit sám sobě?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Think of Me , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mysli na mě. Přihlašte se a napište ho.

Ludmila91
28.03.2024 1 z 5

Knihu jsem sice dočetla ale za mě nic moc. Zvláštní styl psaní, přeskoky v dobách.

anovy64
26.06.2023 3 z 5

Tato kniha byla celkem ztráta času, neseděl mi způsob zpracování, střídání děje z minulosti a současnosti, i když běžně mám knihy, které jsou psány v různých časových rovinách, ráda, tady to bylo chaotické. Námět nebyl špatný, ale zpracování opravdu nic moc. Už teď pomalu nevím, o čem kniha byla. Určitě bych ji nedoporučila, ale přečíst se dala.

uzivatel1190
15.02.2023 2 z 5

Děj mě nezaujal, stejně jako styl psaní, nedočetla jsem.

Bouřlivá doba, Mysli na mě a další knižní novinky (32. týden)

07.08.2022

Kniha Mysli na mě v seznamech

romantika

Frances Liardet