Musíš mě zachránit přehled

Musíš mě zachránit https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75329/musis-me-zachranit-75329.jpg 4 16 16

Přestože se za nimi zavřely dveře výchovného ústavu, i oni mají své sny a přání, i oni touží po normálním životě, úplné rodině - a hlavně po svobodě. Někteří z nich jsou se životem v ústavu smíření, jiní si v něm ale připadají jako ve vězení a jejich jediným cílem je útěk! Jenže překonat bdělost vychovatelů, zamčené dveře a mříže, to není zrovna snadný úkol. Přesto se zrodí parta těkařů, která se o to pokusí. Podaří se jim to? A pokud ano, obstojí v životě na svobodě?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Musíš mě zachránit. Přihlašte se a napište ho.

Zlatinka.Emilly
14.08.2022 3 z 5

Zdálo se mi to slabší než jiné Stínilovy knihy. Nechybělo napětí, chyběla tradičně erotika. Místy se mi zdálo nereálné, např. způsob útěku. Obálka knihy depresivní. Tuhle knihu bych už nečetla.

DK197
28.08.2020 5 z 5

KNIHA: Nečekaně dobrý počin. Žádná prvoplánová linka, odbytý konec... Až do poslední stránky jsem byla napnutá, jak to s hrdiny dopadne. Obzvlášť po tak dramatické zápletce na konci. Toto byl jednoznačně autorův krok správným pisatelským směrem. Doporučuji.

Jeynna
22.02.2020 5 z 5

Skvělá kniha,jen jsem vůbec nečekala takový konec.Četla jsem ji jedním dechem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Musíš mě zachránit v seznamech